• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOUDYHodinky - Jake mate? Jake chcete? O kterych snite? obrazky,rady,diskuze

    Pro nekoho je to soucast ruky, pro nekoho jen modni doplnek - Hodinky vsech druhu a tvaru!..podme se o nich pobavit (pripadne zaslintat :)
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    XMEDA: ne
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DRAGON: Ty ukously 12 a 6 jsou seredny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Koupit hodinky Ming | Chrono24
    https://www.chrono24.cz/ming/index.htm?dosearch=true&query=Ming&sortorder=1

    tady se neco peknyho da najit.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: Těch je v Čechách jen par. Shánějí se těžko.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: kdyz to uz neni tak pekny :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: To nebude hned, krom toho, že neustále valim peníze do baráku, tak mám na bucket listu před octama asi další tři modely, gs, pamy a presidenty. ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: mingy jsou teď nekde na prodej, kde jsem je to... aaa tady: https://www.chronoshop.cz/ming-2201-gmt-komise-420230066?_gl=1*1b97f6h*_up*MQ..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: tak se pak pochlub :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tyhle dive Mingy jsou taky zajímavý, teď sem na ně narazil na tom tvým webu, cos linkoval, najs

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    za mne tohle stále nejkrásnější hodinky na světě, nádherně minimalistický a vyladěný do největšího detailu. Holt sem měl štěstí a ve světě luxury to mám levný, díkybohu :) Kámoš takhle obdivuje Paneraie a stály ho 300 :)

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: Tak samozřejmě, tenhle konkrétní model mě taky nebere, sere mě tam ten qr kód. Ale obecně mám v plánu si nějakej octo model pořídit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: rozhodně je to zajímavá věc. Ale za mně naprosto odpudivá. Zajímavá velmi. Velmi. Ale odpudivá :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: mrkni na tuhle řadu, za mě bulhar má jasnej signature v rámci hodinařiny, takovýhle kousky nikdo jinej nedělá.

    Introducing - Bulgari Octo Finissimo Ultra World's Thinnest Mechanical Watch
    https://monochrome-watches.com/bulgari-octo-finissimo-ultra-new-worlds-thinnest-mechanical-watch-introducing-price/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: poljot mel vyborny diving watche, ale jako nebyly nikdy moc drahy. Jinak IMHO Bulhar nema na IWC naprosto zadnou sanci, hlavne designove. IWC je v hodinkach naprostej minimalistic unikat. Jak pisu, IMHO.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jenže vedle nich je zase corum no. 😀

    Proste tvl, ten člověk netušil, co dela.

    Moser a cie je například super znacka, ale dat je tam, kam je dal on. No nevím nevím.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: Tak Bulhar je ve světle ostatních hodinek od věhlasných módních výrobců trosku jinde. Ty octo ultra thin modely jsou kulervouci.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tady třeba válím oči, že někdo má odvahu dat poljot do druhy kategorie…
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jako davat BVLGARI a IWC vedle sebe, no ja nevim...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Problém s temahle tabulkama je v tom, ze vždycky je ovlivněna názorem autora. Setkávám se s nima tak 10x do roka a vždycky je to strasnej maglajz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam