• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Paradoxně se mi zdál nejlepší pohyb od Rafy ve třetím setu. No nic, dle mého mu scházela snad poprvé v rozhodující okamžiky scházela nejvíc hlava. Saša byl ale o parník lepší a mohl si to prohrát maximálně svou hlavou.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Zverev:Nadal už se hraje, nějak mi to málem uteklo
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ROMI: Během druhého setu jsem to přestal sledovat. Vysledek jako z ženského tenisu. Nechápu
    ROMI
    ROMI --- ---
    djok odpociva pred parizi :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    6-1 hezky
    ROMI
    ROMI --- ---
    Po dlouhy dobe nefandim Djokovi :) Machac 5-1 ve tretim
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: to vím, narážel jsem na jeho loučení se španělskem
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: ten je taky out :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Tak pořád lepší když se bude loučit po prohře s vcelku hvězdným hráčem než třeba s Lehečkou
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    TELVIS: tak mluví se o posledním Nadalově FO, to by mohl být i namotivován nevypadnout v prvním kole. Dobrý thriller bude hned na začátek.
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    YBUKO:

    na druhou stranu naposledy kdyz hral sashul s nadalem tak to dopadlo takhle:


    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: hehe hezky :) Tak asi sbohem Rafa :) a jestli ne, tak jako respekt :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Uf, Zverev a Nadal jdou na Garrosu proti sobě hned v prvním kole. To eskalovalo rychle...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Giorgi.
    Po tenisové modelce se slehla zem. Ukončila kariéru a prchá před úřady, tvrdí Italové - Aktuálně.cz
    https://sport.aktualne.cz/tenis/po-tenisove-modelce-se-slehla-zem-ukoncila-karieru-a-prcha-p/r~3558b258137c11efbb77ac1f6b220ee8/
    SADY
    SADY --- ---
    Rána do hlavy a šílený výkon. Djokovič přiznal zdravotní trable. A nejen ty… - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/tenis-rana-do-hlavy-a-sileny-vykon-djokovic-priznal-zdravotni-trable-a-nejen-ty-5028286

    tak uz to zabal nacku, aspon bude klid
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TELVIS: ehm...
    fb-ons-jabeur
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Ale nektery vic, ale jako jo, staci mi uz dva ze tri, hezka, hubena a mlada 🙂 takze mas pravdu no, ale jeste ty kozy mam rad 🙂
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    PAN_SPRCHA: Krejcikovou nebo Jabeur proste nenalicis..:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    TELVIS:

    Hele jako obě jsou docela v pohodě jako můžeš vždycky najít fotku kdy jsou během hry vyfocený s výrazem kde vypadají hrozně ale to vypadá každej.

    Rodina v 34 letech: je taková sibiřsky buclatá, ale jako když vezmeš náhodnou skupinu stejně starých ženských třeba na třídním srazu tak bude patřit do průměru a na pláži určitě do nadprůměru.

    Evgeniya-Rodina-2015-Wimbledon-Qualifying-Diliff

    A jako mladší byla docela roztomilá

    i


    Ostapenko, taky v civilu když se načeše, nalíčí a vezme si padnoucí oblečení:
    DU90-OSEX0-AAigyw
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam