• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KAIRRApeklo v interiérech

    Interiéry a exteriéry našich domovů v pekelném provedení + mírná diskuse.
    Klub je inspirován Módním peklem, pravidla platí podobná:

    - Patří sem pekelné interiéry, nábytek, bytové doplňky a jiné ukázky nevkusu a nesoudnosti národa především českého.
    - Co je pekelné, je čistě subjektivní, takže už moc se těším na přišlápnutá kuří oka ;)
    - Prosím bez přehnaného chatu a flejmu, ale diskuse k věci je vítána.
    - další pravidla možná vyplynou z toho jak to tady půjde.


    rozbalit záhlaví
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SPIKE411: plus body za krasne umistene klimatizacni jednotky
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Vkusný interiér (naštěstí už bývalé asi restaurace); via Letenská parta.
    https://www.facebook.com/share/p/p4G41n9inw8MaCH2/
    Zdravim zdravim, dobre dopo,
    Nabízím za odvoz dřevěné obklady, fake okna vč. výhledů na Karlův most a na Týn. V prostoru je i nová vana, umyvadlo atd. Ideálně čím dříve tím lépe. Prostor se nachází v Praze pod Výšehradem na ulici Vratislavova v parteru ulice. Lze parkovat na dvorku.
    V případě zájmu prosím pište do zpráv.
    Pavel


    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    TANKIE_: přidal bych ještě radost nejen z kapalné, ale i ze solidní produkce
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: pach chřestové moči není můj šálek…moči? Ale nechť jsou všechny bytosti šťastny s pachy a tekutinami dle svého výběru. 8)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Že budeš zrovna ty diskriminovat nějakou tělesnou potřebu, to jsem si o tobě nikdy nemyslela. Jsem v šoku.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS:
    JUTA: napsala bych fuj, ale to by asi ve stínu předchozích sdělení vypadalo divně 8)
    JUTA
    JUTA --- ---
    NELLAS: ale jen když je sezóna chřestu :-D je to tedy sezónní věřící
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    když spadnete při přelézání koně, vyserete se na tác.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Podle toho popisu jisté ID provozuje vědomé chcaní. Včetně nasávání odéru.
    FJERTIL
    FJERTIL --- ---
    APRILMOUSE: Inu jak, na dámský způsob, takže pěkně nabok.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    DELIRIUM: to je mi otázka! To je přece samozřejmost. Ale vědomě a konsensuálně.

    PREDSEDA: samovolné ne. I únik stolice lze vědomě procítit. Nevědomě sraní je prosté vypuštění lejna bez hlubšího zamyšlení, velmi smutné.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TANKIE_: a jaké je nevědomé sraní? samovolné?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    TANKIE_:
    A můžeme svá díla fotit a sdílet s ostatními členy?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    KEB: budu na tebe myslet, ať k tomu jednou dojdeš a tvůj život získá nový rozměr
    KEB
    KEB --- ---
    TANKIE_: děkuji za rozšíření obzorů, asi se ale nestanu vědomým sráčem
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    BERUSKA_CA: meh, před týdnem jsem si vymknula jedním vrzem kotník i vaz v koleně, doted kulhám a nohu zvednu jen kousek nad podlahu. Úplně živě jsem si to představila, jak se tam snažím vylézt za pomoci kladky a jeřábu. A pak taky noční polospánkový sprint nad ránem :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    KEB: Původně šlo jen o vyplnění mezery na trhu, čistý kalkul, ale časem se z toho stal životní styl, postoj a SMYSL.
    Jedná se o hnutí VĚDOMÉ SRANÍ. Má láska ke kálení mne dovedla k zamyšlení se nad tím, proč lidé tuto bohulibou činnost vnímají tak negativně, jaký blok jim brání v sebepřijetí, uvědomění si tělesných pochodů a sebelásce skrze překrásné hovno.
    Rozhodla jsem se tento svůj dar šířit dále a máte možnost zúčastnit se workshopů na téma Vědomé sraní, Vědomé sraní v přírodě a Změna konzistence a rozšířené vědomí.
    Na workshopech se dozvíte přesný průběh Vědomého sraní, ze kterého Vám přináším malou ukázku:
    Pohlédneme do mísy, pokyneme průzračné hladině a pomalu si sundáme oděv až ke kotníkům. Posadíme se na mísu, přesně vnímáme, kde se prkénko dotýká našeho těla, podsuneme si stupínek pod nohy (nutná výbava Vědomého sraní, k dostání v našem eshopu) a zavřeme oči. Vizualizujte si pootevírání konečníku jako květinu, která se rozvíjí, plná síly se rozpíná ke slunci, radostně se těšte z každého milimetru Merda, které opouští vaše tělo, aby udělalo místo příštím zásobám životadárné energie. Po vypuzení Merda několikrát květinou rekta zapulzujte, aby tělo vědělo, že rituál se chýlí ke konci a mohl proudění energie zpomalit. Něžně nasajeme odér, vizualizujeme si u něj pokrm, ze kterého vznikl. Posléze něžně několika tahy vlhkým ubrouskem otřeme květinu rekta a dále přesně dvěma tahy suchého toaletního papíru rituál ukončíme. Vstaneme, pokyneme do mísy, ukloníme se, poděkujeme a spláchneme. Oblékneme se a vyrazíme plni síly a uvědomnení si sebe sama vstříc nádheře světa.
    Děkuji.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    KEB: cha. Máte štěstí, že jdu zrovna kolem…
    KEB
    KEB --- ---
    Co je to vědomé srani? Ptám se pro kamaráda...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    BERUSKA_CA:
    DELIRIUM: ne ne, jinak. Vy nechápete. Skrz toho koně se sere na ten zrcadlovej zlatej podnos? TO SAKRA POTŘEBUJU!!!! OKAMŽITĚ! Ať to ta AI okamžitě zhmotní uprostřed mýho obýváku!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam