• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMI3D tiskárny
    používání, stavba, zkušenosti, rady, nápady, prostě cokoliv této technologie budoucnosti.
    rozbalit záhlaví
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    R0C3S3K: Mel jsem z toho bobky, ale po stazeni rychlosti je to, zda se, v poho. Je to jen prilezitostny tisk pne a pasu, ale dobre vedet, ze to jde. Dd extruder asi dela sve
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LEXXA: Pan se vyzna 🤌
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    REDSNAKE: tvrdsi verze TPU se tisknou dobre, mekci verze TPE jsou o neco horsi,,, me se tisklo oboje super, ale u TPE se mi to parkrat zamotalo do podavacich kolecek etruderu nebo se to odlepovalo od podlozky,,, kazdaopdne kdyz se to nevysralo, tak ty tisky vizualne byly hezky jak PLA
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    REDSNAKE: Chvalim apc prodluzku! Ten starej design byl stejne nejlepsi!
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Dneska poprve tisknu tpu. Zatim super, byt bych to nerad zakriknul.

    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ORBIT: Ahoj jedna se o “lod”
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    KAZATELL: Ahoj, co je to za model?
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Ahoj, dokázal by mi někdo vytisknout 3D model velikosti cca 410x60x40mm a na kolik to vyjde když by to principiálně bylo ze 2/3 plné?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Rc bagrik, tesim se az prijde elektronika 🙂

    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ACID: upravený ender 5plus ,zvýšený o 10cm
    ACID
    ACID --- ---
    SALAM23: na čem to tisknes?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Tak prvni spagetova prisera. Nastesti az ke konci tisku, takze treba 70% tisknutych casti pouzitelnych. Na vine zrejme opet premotanej filament ktery se nemohl odvijet. Kdyz jsem prisel tak v extruderu byl kus a filament pretrzenej.

    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Nove prislusentvi pro tiskarnu :)
    Original Prusa Heatbed Mousepad | Original Prusa 3D printers directly from Josef Prusa
    https://www.prusa3d.com/product/original-prusa-heatbed-mousepad/
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    REDSNAKE: Já třeba nezkusil nic jiného než prusaslicer, nenarazil jsem na nic co bych nevyřešil tam, tak nebyl důvod.
    Ale zato jsem zkoušel docela dost různých modelovacích nástrojů.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Je nějaká obecná pravda o nejlepším sliceru nebo je to o tom s čím se člověk naučí? Tak nějak jsem začal přirozeně s Creality print 5.0 a vlastně nemůžu říct, že bych s ním byl nespokojen, nějak by padal nebo nevím a nejsem si jist, jestli investovat energii na učení se s něčím jiným (možná lepším...?)
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    ORBIT: :D nemá, ale je to fajn společnice na práci
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    SALAM23: Kofola ma nejake tajemne cistici atributy?
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    HEINZZ: jj rovných 50cm
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    HEINZZ: menší OT - neni čidlo jako čidlo...ionizační detektory kouře vynikaj v čidlení droboučkejch částeček který vznikaj předevšim když něco hoří plamenem a naopak si dávaj dost na čas u hustýho kouře, optický čidla to maj obráceně...doporučuju buď kombi čidlo nebo 2 různý spojit paralelně
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    To je tisteny na vysku, jo? Slusny...! = )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam