• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGPS sports tracking, ENDOMONDO, RUNKEEPER, SPORTS TRACKER, STRAVA, GARMIN CONNECT a další.. Garmin Fenix a další
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: uaaaa, lol, dik, to bude asi tim :D pluska nemam ;))
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: 5x se dělaly ve verzi Plus, a jen ta měla Music IMO. Tak jen abys mě ty správný hodinky:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: MARASAN: zkusim dik.

    ted sem hlavne zjistil, ze nedokazu ani vyvolat music player, s tema hodinkama asi neco bude :(
    v navodu se pise Hold Down abych vyvolal widgets a tam pry je ikonka hudby, drzim Down jak blbej a nic. V settings/system/hot keys mam Hold Down nastaveny jako Widgets, ale nic se proste nezobrazuje.
    Nejakej napad? reset to factory default, co? :/
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: Aha, já to dělal vždy ručně.
    Na F6x mám v root adresář Music, a když to do něj dropnu, tak je pak vidí Music Provider My Music.
    A když song vyberu, tak si řekne o výběr BT sluchátek…
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DRAGON: na Zumo XT je to adresar "MP3". Muzes zkusit.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: jasne ze to umi, ale ten navod pise neco jinyho. Ani nevim do jakyho adresare, takze se dostavame zpet k tomu, ze ten navod je spatne a nebo ho proste neumim cist :) jak sem psal, na pamet hodinek se normalne dostanu, udelaji ze sebe Mass Storage jednotku, ale ja nevim kam, jak, nic :) Nechapu cast "klikni na Music pole" proste :)
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: to se tam nahrává normálně přes USB. Pokud to tvůj počítač neumí, lze použít např. aplikaci Android File Transfer.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: jeste se teda zeptam, sem asi natvrdlej, krok:

    On your computer, open the Garmin Express application, select your watch, and select Music.
    TIP: For Windows® computers, you can select Browse folders and browse to the folder with your audio files. For Apple® computers, the Garmin Express application uses your iTunes® library.

    mam udelat co? zadny + ani Music nevidim, dokazal bys poradit pls?

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: sakris, ja to prave delal podle tohodle navodu ale nevsim sem si "on your computer" a delal sem to pres mobil, diky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj,
    mel bych takovou prosbu, vim ze to sem asi uplne nepatri, ale mozna by mi nekdo dokazal poradit, je to otazka na Garmin.
    Mam Garmin Fenix 5x a zajimalo by me prehravani hudby.
    Prosim pekne, dokazal by nekdo vygooglit, jakym zpusobem:
    1) do toho nahraju Mp3, ktere chci poslouchat? Jasne, pripojim to do kompu a objevi se mi nova jednotka, ale nevim do jakeho adresare, Music tam neni.
    2) jestli k tomu jdou pripojit naprimo bluetooth sluchatka a pokud ano, jak?

    ja to zkousim dohledat, ale i kdyz zkousim vsechny mozny postupy, tak nenachazim reseni :(
    diky moc za pripadny rady
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: wow, tenhle postup jsem neznal a mrskal sem se s tim pres (dobrou!) appku

    https://kurviger.de/en

    Nicmene posilani tras v ramci mobilu vypada funkcni. Dik!
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    MARASAN: tomu dotazu moc nerozumím :-)

    Já si naplánuju trasu na mapy.cz a uložím do svého profilu na mapy.cz (seznam). V mobilu dám uložit/exportovat jako gpx a rovnou se mě to zeptá v čem to chci otevřít. Dám Garmin Connect, tam popíšu a uložím, odešlu do svého zařízení Garmin. Otázka minuty.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    zdar,
    planuju si trasy v mapy.cz a pak je chci importovat do Garmin Zumo XT. Problem je u jinych tras nez pro auto - Garmin je "nevidi". Jsou nahrany na device, ale route planner je nechce naimportovat. Jak mam exportovat v mapy.cz trasu jako plan i trasy jiny nez pro auta? Nevite?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    E42: smazat, fixnout, uploadnout znova
    E42
    E42 --- ---
    BATY: Ze segmentů zmizela už tím flagnutím, ale viditelnost, zdá se, nemá vliv na moje Best Efforts, o které mi jde. 400 m za 47 sekund fakt nedám. No nejspíš to skončí tak, že to budu muset úplně smazat. Trapný je, že s předplatným to jde. Ale je opravdu ruční oprava chybných záznamů funkce, která patří za paywall?
    BATY
    BATY --- ---
    E42: Dej aktivitu viditelnou jen pro sebe. Tím zmizí ze segmentů.
    E42
    E42 --- ---
    BATY: Díky. Section Remover jsem včera zkoušel, ale nepomohl. Ony ty chyby byly nakonec výrazně rozsáhlejší, než jsem původně myslel, takže jsem se na to vykašlal.
    Teď už jen řeším, jak ze Stravy odstranit nereálné Best Efforts. Vypadá to, že bez předplatného to nejde ani na webu, kde to zřejmě jednotlivě nejde nijak, ani v aplikaci, kde to patrně jde jen s předplatným. Fakt pakárna. Ani flagnutí aktivity nepomáhá. Řešil jste někdo?
    BATY
    BATY --- ---
    E42: Glitch gps jsem nikdy upravovat nepotřeboval, ale zkus, jestli ti nepomůže nějaký modul na této stránce: https://www.fitfiletools.com/#/remover#view
    E42
    E42 --- ---
    FATBOZZ: Teď jsem si toho znovu všimnul, zrovna když jsem výjimečně zapnul ten Garmin Express, a byla to aktualizace definic časových pásem. Takže jsi to přesně trefil, díky. Garmin tímhle zřejmě aktualizuje i dávno výběhové modely.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam