• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EZEEDark Souls & Demon's Souls | PREPARE TO DIE! | Bloodborne | Sekiro | Elden Ring | atd | ...aneb umíráme s nadšením




    Demon's Souls wiki | Dark Souls wiki | Dark Souls II wiki | Bloodborne wiki | Dark Souls 3 wiki | Sekiro wiki | Elden Ring wiki

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Nioh wiki | Ashen wiki | Remnant wiki

    rozbalit záhlaví
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Dark Souls - Vykoupení 1: Ztracená lidskost - Arkham
    https://www.arkham.cz/dark-souls-vykoupeni-1--ztracena-lidskost/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SADAKO: Je to takovej EZ mode, ve hrách bez stupňů obtížnosti :-)
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    RUDOLF: jsem brzda, tohle mi vypadlo

    Každopádně dal jsem tomu asi 3h a mě se to líbí. Takhle, neni to nic nového, ale setting itaského folkloru si necham libit. Zkoušel jsem to cestou castera (opet) a zatim jsem do toho moc nepronikl, protoze jestli jsem to pochopil dobre, kouzla/ability se mi nabijeji aktivnim dmgovanim oponenta. Takze i jako caster se snazis pizlat mecikem bubáka, aby se ti nabilo kouzlo kterým ho vystrelíš na orbit. Well ok, parry funguje. Prijde mi pekne, ze se z boje snazi udelat po italsku "predstavení" a to je mi sympatické a nové. Jediné co mi prislo divné, je aktivní přepínání rolí, čili setupů postavy. Protože tady se nepřevlíkáš, ale hraješ role. Uvidíme kolik tam bude zdrojů na upgrady, jestli se to stihne ukrmit na více frontách.

    Jinak demo je klasicky nic moc optimalizovane tak jsem jel na 5600g/32/3070 v prumeru 45-60 fps na 1440p/low settings a nekdy to melo i dropy
    Na Xbox gamepadu uplne v pohode. Kamera misty blba ale to je proste hrou. Enemaci mi obcas mrzli
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja vim, je to trochu side kolej hype trainu, ale uz jste to nekdo zkousel ? :) Ja uz to cucam abych testnul

    Enotria: The Last Song on Steam
    https://store.steampowered.com/app/2102450/Enotria_The_Last_Song/
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    LOVE_DALI: já spoléhám na banány

    Elden Ring, but I Play with a BANANA Controller
    https://www.youtube.com/watch?v=GoMsm543W9Y
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    btw, furt mi blbne ER. Když to vypnu, tak mi začnou problíkávat/čárkovat oba monitory.
    Dělá to jenom ER.
    Když vypnu/zapnu monitory, tak zase ok.
    Asi se budu muset podívat na jiný verze driverů. Zatím jsem zkoušel Adrenalin 24.5.1 (WHQL) a tuším, že 24.4.1
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    AIAX: Já koukal na stream toho bosse a a přišlo mi to takový statický. Ale možná to bylo tím konkrétním bossem a ostatní boss fighty budou akčnější, víc dodgování a tak. A moc mi k tomu neseděla hudba.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SADAKO:
    SWAMP_ASS: Pochopitelně, ať každej hraje na čem chce. Dance Pad někdo? :D
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    SADAKO: kongratz, já se controleru dlouho bránil, ale po 400 hodinach v FS hrách bych ho za nic nevyměnil, s klávesnicí se vždy dostanu do bodu, že se čas od času netrefím na potřebnou klávesu, čas od času musím čekovat jestli tu ruku mám položenou dobře, to se mi s kontrolerem nestane, ten mám už zarostlej do prstů a vlastně i do hlavy, nemusím přemejšlet nad tím co mačkám, děje se to samo.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    LOVE_DALI: S kombem myš a klávesnice jsem velmi efektivní hráč a nebolí mě z toho ani po deseti hodinách ruce, controller mě sere (OK, DualSense je první, který se mi nechtělo po pěti minutách prohodit zdí, ale stejně je to pro mě méně pohodlné). A když se i Japonci naučili dělat to keyboard+mouse rozložení použitelně (už první Dragon's Dogma, v poslední době RE: Village, DMC5, Code Vein, i ten ER hraju takhle a těžká pohoda), tak to už zvládne každý a pokud se na to vysere, tak zjevně nechce moje peníze.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    AIAX
    AIAX --- ---
    LOVE_DALI: Na klávesnici se dá, odehrál jsem takhle několik průchodů PtD, ale na DS2 jsem už měl ovladač a je to samozřejmě lepší.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    SADAKO: Tak zorvna tohle hrát na klávesnici :D
    Já začínal na PS3, pak když jsem pořídil PtD edici na PC, šel jsem okamžitě pro gamepad :).
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    PHOW_SAATCH: Doufám, že full verze nebude mít tu totálně zpíčenou kameru a zparchantělé mouse+keyboard ovládání, jako má demo; kamera a pohyb postavy velmi připomínají PS v PC emulátoru... tak někdy v roce 2005. Část ovládání je namapovaná na numerických klávesách a vypadá to, že hra je natolik inteligentní, že když mám přepnuto na CS klávesnici, tak ty klávesy prostě nepřečte, priceless. U další části věcí nevmí, jestli nefungují protože demo nebo protože ovládání :D honestly, hraní Prepare to Die bez DSfix bolelo méně než tohle.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    ENDER: Jj, ten.
    ENDER
    ENDER --- ---
    FRIZER: Jakej mec konkretne? Greatsword?
    AIAX
    AIAX --- ---
    PHOW_SAATCH: Zkoušeli jste to někdo? Chvíli jsem to viděl hrát Cowboye, ale nepřišel mi moc nadšený.
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Včera jsem měl čas, tak jsem se vydal na spanilou jízdu z jihu na sever. Lvl40 Colossal sword +15, každý boss nebo miniboss šel na první ci druhy pokus, aby mi vystavil posléze stopku Draconic tree sentinel. Cca 40-50 pokusu a dvě hodiny času. Ale ten mi nikdy nešel, ani na dex či sorcery. Parchant.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam