• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TANKIE_: nemůže, právě se slaďuje se svoji duševní dělohou
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nebo Vratislav, Věnceslav, Valentýn, Vavřinec či Viktor. Možná i Vojtěch nebo Vladan. Co já vím.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AXTHEB: Ne, promiň, já vlastně ani nevěděla, že jsi Vendelín :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NELLAS: Aha, my mysleli, že tím V. myslíš mne:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    AXTHEB: Ta naštěstí na kachnu nechodí :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NELLAS: Tak budeme na kachně mlčet, no a?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Potřeboval bych odháčkovat.
    SATOO
    SATOO --- ---
    Už od utleho veku na me svatba pusobi jako nesmirne smutny akt.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Přiznám se, že svoje ženství hledám a nacházím v silovém a bojovém sportu. Konečně mi došlo, že nechci.. a hlavně nemůžu.. být estetická štíhlá kráska s útlými nožkami, ale že můžu být svalnatá a silná Xena, princezna bojovnice.
    SATOO
    SATOO --- ---
    Hm, ja svou vnitrni bohyni nasel
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    SALVATOR: Vymen hakarl za surstromming, to je vyssi level sebemrskacstvi.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Já jsem se dlouho snažila najít svoji vnitřní bohyni a pořád jsem ji nemohla objevit a nechápala jsem, jak to, že ji nemám, a pak mi došlo, že je to jednoduše proto, že nejsem matrjoška. (Pro nováčky: ovoce, víno, kůzlečí a vonné oleje. Osobní adorace po předchozí domluvě.)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Přiznávám, že jsem šťastná, když tu člověk může sledovat, že každý chlap má koule na správným místě a nemusí hledat své mužství... ve finale ani to sve ženství :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přiznám se, že na tohle nemám žaludek. To radši hákarl pomazanej casu marzu, než todle.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ELIZHANNAH: ano, to pisou vsechny zensky casopisy. Ale potom se podivas na tricetivterinovej clip s Marylin a vis, ze jsou veci mezi nebem a zemi ktery se nedaj ani naucit, ani zmerit.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TANKIE_: mohl, po nekolik desetileti jsem ten fenomen studoval protoze jsem ho tematizoval ve svych fotografiich.

    To nejlepsi na tom je fakt, ze zensky (pokud to nejsou lesby) maj jenom neprimo poneti o co vlastne jde. Dokonce i kdyz jde o pripad ze z nich ta zenskost uplne odkapava, tak si nejsou schopny uvedomit co presne je toho pricinou. Ony se to muzou naucit jako ti autisti, ze kdyz udelam tohle a takhle se u toho budu koukat, tak to bude fungovat, ale ten rozdil poznam behem pul minuty.

    S nama chlapama je to ale to samy: pokud nejsem buzna, tak taky nemam cit pro to co muze bejt esenci muznosti. Leccos je vseobecne znamy, ale urcite kazda znate takovy ty zoufalce ktery se snazej vsechny ty atributy muznosti mit a stejne to nejak nefunguje - zatimco nekdo kdo na to zvysoka sere zpusobuje podlamujici se kolena kam jenom prijde ;)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    BLOWUP: žena může postrádat stereotypní ženskost, ale ženskost má každá žena inherentně
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    BLOWUP: prosím, mohl bys nám o ženství a ženskosti povědět víc?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ARGANNAH: me to pripomina takovy ty kurzy kde se autisti ucej pusobit jako normalni clovek.

    Zenskost se naucit neda. Budto ji ta zenska ma, nebo ne. Ale muze se naucit ji fejkovat, coz ji na prvni pohled muze i projit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam