• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    rozbalit záhlaví
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: ja jak vcera projizdel ty dily, tak sem uznal, ze to mel typek takovy chaoticky jak si psal, ale tak lepsi nez nic.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: poslal jsem chlapikovi z prednasky na IG kudos a na to mi napsal, ze na Ostrakonu (nevim, neznam) byla loni i prednaska na tema: Vliv japonske kinematografie na herni serii Yakuza. Na youtube to bohuzel neni. Evidentne je v Cesku podobne postizenych individui vicero.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    ready to play :) jen koukam, ze mi chybi jednicka. tu bych mel asi jeste dokoupit, kdyz sem ji hral jen z pluska

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    dobry no. dneska do game passu lords of the fallen a humanity a me to video, tak navnadilo, ze sem asi po roce zapnul ps4 a du se projit po kamurocho, sotenbori, okinawe a tak vubec :))
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: :D

    s tema bubinkama muze bejt prdel no. skoda toho ui. ja verim, ze jak mi to nejde umackat na gejpedu, ze treba v karaoke po par pivech bych zazaril! :))))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kazdopadne to taiko v tandemu bylo super. V jeden moment to tam ovladla parta japonskych holek, ktery to tam mydlily naprosto sehraně ve straslivy rychlosti, tak bylo super na to jenom i koukat. Akorat to byla trochu divocina, pac to melo jenom japonsky UI, tak vybirani zanru a podobne byla jeste vetsi sranda, nez samotny bubnovani. Jinak jak mam na PS Tatsujin a zkousel jsem uhrat ty nejtezsi songy na gamepadu a neslo mi to, tak taky to bylo uplne v pohode kdyz to mydlis obema palickama zaroven. Na Dualsense se to takhle umackat moc neda.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: no ja uz jsem material spis na Kiryu z Gaidenu hehe. Jo hele byl bys spokojenej. Cibian tam mel celou maringotku a okolo bylo tak 15 arkádovejch masin s klasikama z 90% od Segy. Ufo Catcher bohuzel nemeli smejdi.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: !!! :D ty si vem priste svetlej oblek a vinovou kosili! na taiko sem levej, ale kdyby byl ufo catcher, tak to joo. a nebo ty arkady. ale asi celkove by me to taky bavilo. k tomu anime mam blizko.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: tyvole s OnoMichio pristi rok alou na Animefest. Byl jsem tam ted o vikendu s kolegou a sranda byla. Dohrali jsme na arkadach Final Fight, Golden Axe, vystali jsme si trikrat frontu na Taiko no Tatsujin bubinky (vopravdicky bubinky s palickama tyvole) 37 tisic lidi. Silenost. Vzal jsem si na sebe z prdele ten overal z filmu Perfect Days a tahaly me tam za rukav holky, ze se chteji fotit, pac maji rady ten film. Byl jsem naprosto spokojenej.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: presne! jo! on tam mluvil o Majimovi a chvalil nejakej cosplay z Ishinu, ale nevidel sem. ja vcera objednal triko ONO tak sem zvedavej kdy dorazi a estli to pak nekoho zaujme ve smyslu Yakuzy a nebo me napadlo, aby si lidi nemysleli, ze se cejtim jako nejaky nebinarni "ono" :))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: hehe jj je dobrej. Prijde mi to jako snaha rict vsechno o Yakuze do 50 minut totalne bez pripravy. My vime o cem mluvi, ale kdyz jsi v publiku, tak si musis rikat akorat: the fuck? Akorat teda cosplay z Ishinu jsem tam loni minul. Majimu jsem potkal, ale Ishin bohuzel.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: ted na to koukam (v praci :)) a parada! sice zatim nic, co by sme nevedeli, ale je fajn o tom poslouchat/pokecat
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: Trochu chaotik, ale tak proč ne
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Každej frajer dokud nepotká Dódžimova draka | Animefest 2023
    https://youtu.be/QHdJ8eavTGc?si=YO425JFoY4U3kQQ6
    GEE
    GEE --- ---
    Paranormasight - co mi to jen...

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Genda byl dobrej strejda
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    NAGASAWA: tady je ale vše naprosto v pořádku.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: noo...uvidim :)) by mohli dat jako darek! :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam