• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLIStrava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)
    Klub pro uživatele aplikace Strava. Pochlub se zajímavou fotkou s údaji o aktivitě. Až nám to jednou zatípnou, jako když to najdeme :)
    rozbalit záhlaví
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    WEWERKA: nojo, ve vsedni den rano tam nikdo nechodi :)
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    SMOKY: To je divny jak ty na to fotce nejsou zadny davy lidi :) Normalne to tam byva plny.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Pošredit Dobřichovický traily, než přijde déšť :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    oh boy ... luxus
    JAZ
    JAZ --- ---
    Dnes jsem stihl Plateau de Beille, pak přišel déšť a švih byl u konce. Na tenhle kopec jsem se hodně těšil, v minulosti tam 6x končila etapa Tour a vyhráli na něm lidi jako Pantani, Armstrong a Contador. Realitě jsem se musel smát, za 16 km nahoru a to samé dolů jsem nepotkal jediného člověka, auto, nebo jakoukoliv jinou známku života, všude kolem bylo úplně pusto, až to bylo trochu děsivé :D

    JOPS
    JOPS --- ---
    JAZ: to jsi mi pripomnel, kdyz jsem byl s kolegama v Brdech a vzdycky jsem vyjel kopec, cekal na ne, udelal par fotek a jelo se dal.

    A jeden kolega to pak okomentoval, ty vole, s nim nekam jet, on vyjede na kopec s 5 minutovym naskokem, vytahne mobil, foti jak splasenej a za den udela 300 fotek.
    Ale zase se musi nechat, ze fotky pekne no :D

    tak to me potesilo a kdybych tam byl s tebou, tak bych na prvnich 1k metrech asi umrel :D ale fotil bych, to jo :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    JAZ: La parada!
    JAZ
    JAZ --- ---
    Andorra, nádherná příroda a těžká stoupání. Dvojí přejezd Port d´Envalira (nejvyšší silnice v Pyrenejích, 2400m) a k tomu Collada de Beixalís a Coll d´Ordino, kde Yates kdysi rozhodl o výhře na Vueltě. A celý odpoledne zastavování kvůli fotkám :)

    MITHRO
    MITHRO --- ---
    Polsky "gravel" nikdy nesklame.

    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Dneska pro pár čtverečků, pár kapek (naštěstí fakt jen pár) a především se příjemně protáhnout po krásném okolí :) Žádné trhání asfaltu, ale však nemusí být každá vyjížďka divoký lov PR.

    JOPS
    JOPS --- ---
    Dneska jsem si dal takový lehčí výšlap. Vyvezl jsem souseda, že dáme pár kiláků. Na 35km jsme se blížili domů a já si připadal dost fresh, tak mu říkám, nechceš dát ještě necelých 30km v tempu? Je tam segment, který jsem ještě nejel.

    Byla negativní odpověď, tak jsem to trochu rozjel. A teda bolelo to. Byla to rovinka, ale na MTB bolí asfalt vždycky 🤣

    Ale co mě potěšilo, když jsem sjížděl Vrazovku (frekventovaný melnicky kopec bez aut) tak nahoru jel typek na silnicce a říkám si, ty pico, ten letí nahoru jako drak. Tak jsem si ho pomocí Flybys na Stravě našel a on měl horší čas než já v tom kopci😲 Fakt mě to překvapilo, asi se budu nechat muset natočit, jak letím nahoru 🤣

    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SMOKY: mám tě na dohled :)
    PULKA
    PULKA --- ---
    WEWERKA: Dik, tak zo nakonec nedopadlo - jsem v apple systemu a ani jedno zminovane na Apple nefunguje a ctverecky to nastesti neovlivnilo, takze dobry ;)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Projet manželky kolo. Jedinej chcanec v širém okolí šel zrovna přes mně :/

    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: Taky dobrý!
    Já nevím, jestli už mám letos 50 km 😆
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    FINSON: neee 5000 km letos :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    FORELLI: 5000. jízda na Stravě? 🆒
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Ráno mně málem chytla vcelku slušná přeháňka, ale naštěstí jsem ji objel...

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    FORELLI: jo tedka koukam na jejich stranky a najel sem na celkem 9km do "Difficult red trial - MTB only" Suitable for: Proficient mountain bikers with good off-road skills & fitness. Good mountain bikes. Trail: Challenging climbs, tricky descents & technical features such as drop-offs & large rocks". ale nevim nevim, projel jsem to na cele v pohode na obyc silnicce a 28ckach slick plastich (Gatorskin Continentalky) a musel jsem slezt z kola akorat 2x :)

    ale pokud by byl nekdo v okoli tak vrele doporucuju: https://www.cannockchasecyclecentre.co.uk/trails
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SUMAC: ale zase je hezký že jsi někomu udělal radost :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam