• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))
    Základní nápovědu najdete pod odkazem v menu.
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    POSTCD: Takhle, ale na mail se dají produktu jen zprávy z pošty. A asi dobře že tak. Když se stejně flame, můžou ve frekventovanějších auditkách bejt i vyšší desítky příspěvků za den.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    POSTCD: To nemá smysl řešit. Takhle mrtvejch auditek je plnej nyx. Majitel (ID TEZLO) už nebyl na nyxu 12 let a nikdo jinej to mazat nebude.
    POSTCD
    POSTCD --- ---
    Dotaz 2: Prosím jak se přihlásím k odběru diskuzního vlákna, které mě zajímá? Ideálně s upozorněním na nové příspěvky e-mailem?
    POSTCD
    POSTCD --- ---
    Nevidím kontakt ani nahlášení diskuzního vlákna. 📛
    Toto vlákno je pasé a nefunkční a pokud je dostupné, tak jen ztrácí čas. Mohli byste ho možná smazat: [nyxDC // do what you want / ukaz mi co sdilis a ja ti reknu, jaky jsi clovek...! ;))]
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Trololo?
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PRAASHEK: já bych řekl, že nula.
    EKG
    EKG --- ---
    Jak jsem koupil, tak prodavam.

    https://nyx.cz/premium
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHWAB: netuším
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PRAASHEK: a jakej je bez premka limit?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    EKG: to máš odkud? Double ingore minimálně nějakou dobu už funguje i bez premka
    EKG
    EKG --- ---
    DOE: Takhle

    DOE
    DOE --- ---
    EKG: diky, diky, bez premiovky tedy ne?
    EKG
    EKG --- ---
    DOE: Jestli si to dobre pamatuju a nezmenilo se to, tak to jde s premiovkou, pokud ten prijemce nema automaticky preposilani jinam. Pak to sice smaze zpravu na nyxu, ale nedosahne to na tu preposlanou.
    DOE
    DOE --- ---
    omlouvam se pokud se to tu uz resilo, uz jsem se na nyx neprihlasila spoustu let tak se tu moc neorentuji.
    Pokud jsem poslala nekomu osobni zpravu (DM) na nyxu a on ji jeste neprecetl, tak kdyz ji smazu, smaze se to i prijemci? Je mozne nejak zrusit odeslani?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VANVREN: zajímala mě funkcionalita statistik, třeba její popis, kdyby byl, no asi není. ale tohle ve statistikách by mi asi těžko vysvětlily

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    PRAASHEK: Nene, vždycky zmizelo všechno.
    VANVREN
    VANVREN --- ---
    PALEONTOLOG: v čem je problém, tak tě někdo m á v DI - se s tím smiř :)...a krom toho jestli má prémiovku tak vůbec nemusí být vidět ve statistikách.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KOUDY: svět je krásné místo
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PRAASHEK: Ja i ostatni lide, kteri jsme predmetem neciho DI, nebo mame nejake dementy v DI ti to promijime.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PRAASHEK: cajk, ale na to jsem se neptal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam