• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Celkem zajímavé vlákno o testování iphonů

    x.com
    https://x.com/MKBHD/status/1795826687630065846
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    ERVIN: Už se o nej někdo přihlásil, kdyby to neklaplo dam vědět.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    FLLIP: Jestli půjde do popelnic, tak ho beru a zkusim zprovoznit.
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    JIRRA: Díky za radu, ale tohle jsem taky zkoušel. Asi tam odešlo napájení ten homepod ani nepípne, nerozsvítí se, proste je mrtvej. Už mám na stole nový, tak tohle půjde do popelnice.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    FLLIP: Jestli nic jinýho nepomůže asi bych dal factory reset (vypojit z proudu aspoň na 10s, zapojit, a pak držíš prst dokud neuslyšíš trojitej beep - to je indikace že se resetl).
    DUKED
    DUKED --- ---
    FLLIP: Taky je pouzivam jako huby
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DUKED: Ok, dam mu teda ještě dva dny na to aby se probral. Pak beru nový, mám ho jako hub na Home
    DUKED
    DUKED --- ---
    FLLIP: To same. Akorat to teda bylo po updatu, no
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    DUKED: Jj, ale zároveň ani neblikne když na nej poklepu.
    DUKED
    DUKED --- ---
    FLLIP: No response v home aplikaci? Jednou mi takhle zdechly dva ze tri po nejakem updatu. Po nejake dobe oba nabehli
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Zničeno nic mi přestal fungovat homepod mini, nereaguje,nesvítí, proste je mrtvý. Jiný adaptér jsem samozřejmě zkoušel, nestalo se vám to taky někomu? Případně nějaký nápad jak ho oživit? Dam tomu tak dva dny a pak jdu pro nový.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    DARKINA: podle mě ji odstranili, protože by se jim stejně na telefony s notchem nevlezla.
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    DARKINA: taky ji tam nemam - jak moc ti chybi? ;) rekl bych, ze je to klasicky Apple = nejde nastavit
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    Dotaz, netusite kde nastavit na iphone 13 mini ikonu pripojenych sluchatek? U SE byla vzdycky vpravo nahore. Diky

    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    TONY_TAIL: Já kupoval několik použitých deviců na Smarty a vždycky jsem byl spokojen.
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    ELECTRICKOTA: Swappie uz pouzivam dlouho a maji nadstandardni servis.
    Reklamoval jsem uz tei ruzne telefony a vzdy to vyridile dobre a rychle. Muzu doporucit.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TONY_TAIL: Swappie je zahraniční obchod, takže nákupem u nich souhlasíš s jejich obchodními a zákonnými lhůtami, takže jsem do nich nešel. Ale klukovi jsem kupoval a vlastně i sobě náhradní XSko odsud a můžu doporučit https://www.pouziteiphony.cz/
    TONY_TAIL
    TONY_TAIL --- ---
    Ahoj.
    Uvažuji o obměně telefonu a přesedlání z 11Pro Max na novější.
    Máte někdo zkušenosti se swapie? Nebo se to nevplatí a mám se plácnout přes kapsu a koupit funglovku?
    Díky
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    SUBTITLES017: Je to jeden kus, meni se cely zada. Pokud to nema moc praskly, tak bych to vubec neresil. https://youtu.be/EXOk999OsMs?feature=shared
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    PEJR: říkal jsem si jestli to na tom není třeba jen nějak natavene / nalepene.. no jestli je to tak, pak je to s výměnou celých zad jasné.. diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam