• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGPS sports tracking, ENDOMONDO, RUNKEEPER, SPORTS TRACKER, STRAVA, GARMIN CONNECT a další.. Garmin Fenix a další
    BATY
    BATY --- ---
    MINER: Ok, tak se nemusíš hned rozčilovat.
    ;)
    MINER
    MINER --- ---
    Jestli vás to fakt zajímá, přečtěte si „Matthew Walker: Why we sleep“ (je to i v cz) nebo poslechněte epiziody Huberman lab o spánku nebo aspoň projeďte jeho toolkit nebo další zdroje. Je o tom relativně dost materiálu.

    Jinak myslím, že se tato diskuze v kontextu tohoto auditka už vyčerpala a aktuální pocity z toho, jak se kdo vyspí, ostatním moc nepomáhaj.

    Dál bych upozornil, že (ne)přesnost spánkových cyklů Garminu je asi 20 %, takže je to sice fajn pro sledování trendů, ale vocamcaď pocamcaď.
    BATY
    BATY --- ---
    No jistě...

    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    BUCCI: Tak chlast obecne da VST pęknę do drzky :) Uz se mi diky tomu nechce choit na pivo před spaním, vynechal sem občas panika skotsky večer u PS a když uz du na pivo, tak se pak snažíme par dnu to vyrovnávat. Garmin me normálně odnaučuje chlastat :D
    BATY
    BATY --- ---
    BUCCI: Ráno už to bude jedno, to už skóre spánku neovlivní...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SMOKY: 15 minu před usnutím blowjob od partnerky a ráno probuzení zase blowjobem ;-)
    BATY
    BATY --- ---
    MINER: Jedno to není, za 100 je ten odznak, neasi 🙂
    BATY
    BATY --- ---
    SMOKY: 99 a 98 mívám občas. 100 zatím nikdy.
    No co, musíš se víc snažit 😅
    MTHU
    MTHU --- ---
    Co tak pozoruju, tak hlavní je večer nic nedělat (nepít, nesportovat, nekafovat) a hlavně spát těch 8h aspoň. ;-)
    MINUSQ
    MINUSQ --- ---
    SUBTITLES017: asi proto je myticky :)

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    E42: to zase budeš mít masakr VST, já když si večer dám sklenku vína nebo 2 tak mám VST o cca 10 nižší než když jdu spát střízlivej,
    Bohužel můj spánek se pohybuje mezi 50 a 80, dlouhodobě, takže nic moc
    E42
    E42 --- ---
    SMOKY: Jak tam někdo psal, že se před tím předávkoval Rohypnolem? Seems about right.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    SMOKY: ja se většinou pohybuju okolo 80 😣.. nad 90 to uz musí být.. 100 absolutně nereálný
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    SUBTITLES017: jj, odznacek sem videl nekde na redditu, zajimalo mne realne jestli na to nekdo dosahl, nikdo z meho okoli to nema , ja se porad pohybuju kolem 98 , 99 sem mel jednou.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    MINER:
    SMOKY: a je za to myslím odznacek :) ale neměl jsem nikdy.. ale i vzhledem k odznaku to musí být možné
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MINER: neřeším, spíš by mne zajímalo , jestli to je možný:)
    MINER
    MINER --- ---
    SMOKY: Já jo. Ale je to úplně jedno. Rozdíl 99, ani 98 a 100 nepocítíš. Neřeš to.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Uz ste nekdo meli sleep score 100 ? Ja mel max 99, nevim co vic udelat abych mel 100
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: uaaaa, lol, dik, to bude asi tim :D pluska nemam ;))
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: 5x se dělaly ve verzi Plus, a jen ta měla Music IMO. Tak jen abys mě ty správný hodinky:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam