• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ATANLIBEREC - mesto jinak... :o)

    Hotovo. Hirošima Hadr. Hasne Hulení, Hyeny Hodují.....

    rozbalit záhlaví
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Nevíte někdo o instalatérech, který by dokázali inspekční kamerou kouknout do vodpadu hajzlu? Barák si sedá a hajzl se furt ucpává...
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    ZSIS: Ten je ve vzduchu, ten to má spočítaný!
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MOZEK: co na to jan tleskac?
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    ZSIS: https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/veda/blesky-mohou-i-zabijet-jak-se-vyhnout-riziku-a-vyuzit-krokove-napeti-radi-meteorolog-i-hasici-349872

    "„Dá se toho docílit snížením takzvaného krokového napětí, tedy vzájemné vzdálenosti nohou nebo jiných částí těla, kterými se dotýkáme země, na minimum,“ radí Žák. Ideální podle něj je, když člověk dělá při pohybu krajinou co nejkratší kroky, případně zaujme polohu ve dřepu s nohama co nejblíže k sobě. „V žádném případě není dobré si lehat, pak je totiž krokové napětí příliš velké,“ varuje meteorolog."
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    <
    CDR
    CDR --- ---
    ERVIN: jj
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    CDR: A je v pořádku?
    CDR
    CDR --- ---
    tvl můj syn byl od toho asi 100 metrů
    ATAN
    ATAN --- ---
    Blesk zranil děti a dospělé v libereckém zámeckém parku, některé oživovali - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/uder-blesku-zraneni-vratislavice-traumaplan.A240602_163151_liberec-zpravy_zdo
    RSZ
    RSZ --- ---
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    CDR: Tady v Liberci jsou čučkaři. Pražští pepici by jim ukazali jak se to dela. Kamosovi v praze firma stavela dum v ramci nejakyho developerskyho projektu a nova firma byla na kazdou etapu. Ale uznavam ze je dost smutny ze mi na tom neprijde nic neobvyklého.
    VEETUHS
    VEETUHS --- ---
    KOOTCHA:poženou to na vyšší úroveň a bude Freezart#
    RSZ
    RSZ --- ---
    Tramvaje v Liberci omezí výluka | Náš REGION
    https://nasregion.cz/tramvaje-v-liberci-omezi-vyluka-376466/

    teplárna dělá horkovody a co mě potěšilo (teda je to víceméně standard), že je všude součástí položení optiky.. dokonce jsme dostali možnost si tam hodit přípolož a zbavíme se jedné pronajaté části, to vše asi za pětinu ceny několikakilometrového výkopu
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    CDR: Já jsem si s tim Brex plus dělal srandu, protože v Harcově byla docela větší firma na okna jménem Freezart a ta to spláchla taky takhle elegantně a stal se z ní Freezart plus. Stejný majitelé, provozovna... Jen teda ty dluhy zůstaly tý původní a frčelo se nanovo. Dneska teda už není ani Freezart plus. Ale tak mohl bych zkusil pohledat ještě Freezart ++, nebo tak něco....
    CDR
    CDR --- ---
    tvl ten brex za sebou zanechal dost zoufalých malých řemeslníků/stavebníků
    Bych nečekal, že v roce 2024 v ČR zas uvidíme, že jde opravdu pracovat čtvrt roku zadarmo a nechat se totálně ojebat
    To je hrozná sviňárna
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..resp retarder = vyvýšené křižovatky, nevím jesli to má nějaký vlastní terminus technicus
    RSZ
    RSZ --- ---
    GECKO: dlažba je jen na retarderech a parkovacích místech
    GECKO
    GECKO --- ---
    RSZ: přes tu dlažbu přijde vrstva asfaltu?
    RSZ
    RSZ --- ---
    ondříčkova, po letech:)

    SONIC
    SONIC --- ---
    MAGGIE: Bavil jsem se s koncovim makacem z Brexu - prej 4 mesice bez vejplaty..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam