• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    db je na jednom disku, zadny raid. kazdy den se delaji zalohy na raid1 pole a kopiruji se sifrovane na amazon s3
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: to vi jen Nyx :) ale on zalohy ma... a neni to na jednom disku ale na RAID poli...

    timhle se ale urcite ochranis od toho, aby ti to nekdo zprasil nebo omylem smazal... leda ze by sel a smazal i to v tom archivu
    HASH
    HASH --- ---
    ROENICK: no pockej pockej...tomu jsem se prave chtel vyhnout :)
    resp jsem zil v domeni, ze kdyz ma na sobe neco napsano archive, ze to je minimalne na jinem fyzickem HDD :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: kdyby lehl nyx tak je ti to ale na nic no :) to si jeste archivuj kod k sobe na disk...
    HASH
    HASH --- ---
    ROENICK: hm...ty kravo...kvalitka :)

    primlouval bych se za nejake automovane zjednoduseni (kazdych 500 nebo tak), ale tohle mi zatim staci...

    dik
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: no kdyz vlezes v klubu na nastenku/home, tak mas v levem sloupci velka tlacitka ZAHLAVI, NASTENKA, ARCHIV

    vpravo nahore u zahlavi nastenky klikni na upravit, zkopiruj cely kod do schranky

    zatahni za vrsek nastenky, listu s napisem "text" a presun ji do archivu...na to tlacitko..zmizi tam

    dej vlevo nahore Pridat - text, vlep do toho pole ten kod co mas ve schrance a mas nastenku zaarchivovanou..je to na par sekund :)
    HASH
    HASH --- ---
    ROENICK: nechapu ?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jo facha to, ted jsem to otestil
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: muzes ji hodit do archivu, kod si zkopiruj bokem a vrat ho tam...to by melo fachat
    HASH
    HASH --- ---
    Zalohuje nyx nejak nastenku ?
    Bylo by mozne vytvorit u jednotlivych "poli" nastenky tlacitko "save this to backups mathafaka!" ?

    Nekdy je nastenka kolektivnim snazeni desitky lidi a je nemile, kdyz to pak nekdo omylem pokurvi, nedej boze kdyz dojde k system failure...
    NYX
    NYX --- ---
    spatne nastavena prava u toho scriptu, ktery chyta ajaxem poslane soubory. delal jsem nejake velke presuny ve strukture, tak mi asi par drobnosti nekde uteklo.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: a cim to bylo?
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    NYX: parada, diky
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz snad ok
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---
    NYX: nene, uplne obyc fotku se kteryma nemam nikdy problem, id kukatekk ma uplne stejny problem, vcera to slo jeste uplne normalne....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    SHEILA_B:
    viz NYX, kdysi jsem to reportoval minimalne NYXovi do posty nebo sem ze to je zlobive...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: zase jestli ma premiovku ze by fotka mela > 10 MB? to pochybuju...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    test2



    tickle-kitty.gif (2505584 B)
    NYX
    NYX --- ---
    SHEILA_B: nesnazis se tam nahrat moc velky soubor treba?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    test

    hello_nyx.txt (6 B)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam