• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: parkrat jo. ono je hlavne fajn, ze nekoho muzu pozadat, at to udela. pokud nejsem schopny ten bug reprodukovat sam.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: ok, to je fakt. Ale kolikrat ti uz nekdo takhle mailem tu stranku poslal? .)
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: jako ten text je generovany server-side, tj. neni duvod proc to posilat od klienta. spis se mi asi nechce resit nejake porovnavani, jestli se jedna o stejnou chybu apod.

    a navic tu je to "pokud problem pretrva" - obcas se to zacne hazet kdyz restartuji nejakou sluzbu apod a nechci v tu chvili zacit chrlit parset erroru za sekundu zbytecne :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: a jinej server nemas, ci co? .)

    je fakt ze u ajaxu by moh browser nadavat, ze to jde na jinou domenu, ale on by ti stacil i jednoduchej get, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: musim ocekavat, ze v tu chvili treba nefunguje vubec nic :-)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: a proc si to neposles treba ajaxem do nejakyho vlastniho mejlovaciho skriptu? Poslat ti stranku pulka uzivatelu nezvladne a ta druha se na to vykasle ;)
    HASH
    HASH --- ---
    a proc to nevypises rovnou na stranku ?
    komu se s tim chce srat...? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: tak to dej do kudlanky :)

    a co je tak nejasneho na "ulozte prosim tuto stranku v textove podobe a poslete ji na nyx@nyx.cz"? proc mi misto toho lidi posilaji tenhle text, screenshoty obrazovky apod. ja potrebuju ten text, co tam je ve schovanem divu, ne informaci pro uzivatele, ze je neco spatne :-)
    HASH
    HASH --- ---
    hledal jsem v eventech "n.o.h.a.", dostal jsem

    String you are searching for is too short: n, o, h, a
    Minor SQL Error - Neco nemusi fungovat jak by melo. Pokud problem delsi dobu pretrvava, ulozte prosim tuto stranku v textove podobe a poslete ji na nyx@nyx.cz
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: A já nejsem tak blbý, abych to udělal já a nevěděl o tom. Hm, že by leak z nějakého rozšíření v jiném tabu? Zkusím si dávat pozor, fakt je, že už mám pár týdnů klid...
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: no ale neco by pak muselo vynutit reload stranky, ne?
    VANEK
    VANEK --- ---
    HASH: Pochybuju, to mi pak normálně chodí "si Vás přidal do přátel s tímto komentářem::"

    NYX: Taky bych rád věděl; FF3 a kombinace s tím, že stránky nedrží v cachi?
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: jak ti ajax mohl smazat rozepsany post, to mi teda neni jasne :-) cukani tabu vim, s tim nic nenadelam.

    verzovani home zvazuju.
    DONALD
    DONALD --- ---
    wish

    neslo by u anket udelat cudlik neco jako "show only answers from watched people" ?

    klidne to pak prepisu do kudalnky
    HASH
    HASH --- ---
    VANEK: nepridali si te s prazdnym commentem ?
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Taky už se mi stalo, že jsem psal pořádný kus nástěnky znova (to jsem pak tuším reportoval s tím, že v některém prohlížeči bylo "smazat" nerozlišitelné od "změnit" - a já se nespletl!), takže hlasuji, HASH je kvalitní názor. (Nechceš mantisu nahradit bugzillou? :-) Když už může mít pitomé verzování i Wordpress ;-) Stačil by aspoň jeden backup (pokud možná aspoň pár hodin starý nebo tak nějak kontrolovaný, aby se pak nesmazal kvůli změně čárky)...

    Což mi připomíná: Ajax je dost dvousečná zbraň. Že mi pořád v tabech FF něco cuká, už jsem si zvykl; že se mi několikrát smazal delší dobu rozepsaný post, spolknu. Ale muset na pomalejším připojení čekat několik vteřin POKAŽDÉ, když si chci rozkliknout, kdo jak hlasoval v adresné anketě s pár hlasy, to je fakt retrográdní vývoj.

    A původně sem jdu - proč mi nepřišlo oznámení, že si mě někteří lidé dali do přátel? (Naposledy to muselo být v uplynulých 1-2 dnech.)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: oni by asi potřebovali něco ve stylu "Pokud opravdu chcete smazet všechny příspěvky všech uživatelů, opište text "Ano, opravdu chci." (bez uvozovek) do rámečku:" :D
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    NYX: Už to jde, díky za pomoc:D
    NYX
    NYX --- ---
    ALCATOR: takova akce vyzaduje potvrzovaci krok, kdy se ho nyx zepta, jestli si preje smazat VSECHNY prispevky VSECH uzivatelu a on musi kliknout, ze ano, preje (ano ty dve slova jsou tam takhle velkyma :-)).
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    here we go again
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam