• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ATHAM: njn, ale co se s tim da delat. bud povolim linkovani souboru jen skrz nyx nebo ... nic me nenapada :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    nejde hazet palce na novy pripevky v diskuzi (ty co se zobrazi po rozkliknuti, ze jsou v diskuzi nove prispevky) a to je prosim kardinalni problem =))))) palce vsem!
    ATHAM
    ATHAM --- ---
    :DD

    _LUCI
    _LUCI --- ---
    byla to nadsázková reklamace, pousmání nad tím jak soutěžíme a pak se stane tohle :)
    stálo mě to jeden bod, nicméně žíly si z toho nepodřežu, a chtěli jsme jen vědět čím to bylo, komu to jako vysvětlení nestačí, tak je mi to líto .. :)
    DONALD
    DONALD --- ---
    vas jako fakt trapi, ze nekde neco se zobrazuje s casem o sekundru driv nez prispevek nad tim? tyvoe... a to ja mel zato, ze jsem geek
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    VANEK: Během vkládání uvedených příspěvků do databáze došlo na serveru k posunutí (seřízení) systémového času.
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: dej to do bugtrackeru
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    je nezbytny aby pri mazani prispevku pres js skocil scroll uplne nahoru? neslo by misto nejakyho anchoru udelat return false? :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: A to jak?
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    NYX: hmmmm :)
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: se to radi podle id prispevku, ne podle casu, tak k takovym vecem muze dojit
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    mám jednu reklamaci ,D klub 4:44:44 :)


    _LUCI --- --- 16:44:44 23.3.2010
    l

    KOSS --- --- 16:44:45 23.3.2010
    a

    KIWIWOE --- --- 16:44:44 23.3.2010 --- 13:33 :: sledované diskuze
    TAHM
    HASH
    HASH --- ---
    protoze TORI jeste porad nema premiovku a ja bych byl opravdu nerad, aby jediny napad s vice jak 25 plus za posledni tri mesice nekam zmizel, tak nadhodim Marveluv request jeste jednou

    ---

    [X] MARVEL --- --- 16:46:42 11.12.2009(+23)+−

    Mám návrh na novou featuru Nyxu a hledám názory / připomínky / podporu:


    když tak sleduju, jak se v poslední době rozšiřuje nyx o nové featury, napadlo mne, že nabídnu k realizaci jeden nápad:

    Přemýšlel jsem - s ohledem na blížící se Vánoce - o funkci "Wishlist". Představuji si to tak, že si každý uživatel bude moci založit svůj Wishlist, který bude veřejný a do něj si vypíše, co by chtěl od ježíška ( nebo k narozeninám, k svátku, atp. ). Ostatní ( jeho přátelé, kamarádi ) budou moci do tohoto wishlistu nahlédnout a pokud se budou chtít některého z dárků ujmout, anonymně jej odkliknou tak, aby se nadále jevil jako "vyřízený".

    Výhody vidím v tom, že:

    - osloví se tak navzájem veliké množství lidí, a pomohou si tak navzájem - protože "co a komu" bývá podstatná součást předvánočního stresu.
    - je to funkce jednoduchá, a originální, kterou by se mohly nahnat nové body oproti FB

    Co vy na to?

    ---

    :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    ARMIN1: No nevim v čem by ti při ukončování životní etapy bránil nepřístupnej účet na jakýmsi diskuzáku kdesi na webu... ale tak je mi to celkem fuk ;)
    ARMIN1
    ARMIN1 --- ---
    KEJML: Prostě sem chtěl ukončit jednu etapu... definitivně, je to moc složité na vysvětlování.

    A děkuji NAVAROVI za hlubokou soundu do mé duše :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KEJML: znudeny prudic co s timhle otravuje na kazdem moznem serveru...
    KEJML
    KEJML --- ---
    ARMIN1: Mohu se zeptat proč?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ARMIN1: To nelze.
    ARMIN1
    ARMIN1 --- ---
    _OZZY_: O to nejde... prostě sem potřeboval ten účet zcela zlikvidovat, ne ho udělat pouze nepřístupným
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ARMIN1: neni to mozne... ale muzes vyhledat vsechny svoje priuspevky, smazat je a pak si zmenit heslo na neco, co si nezapamatujes...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam