• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to je ten problem... vyskoci na me 5 upominek... bezne vyridim jednu a nejsem schopnej se k ostatnim doklikat...
    NYX
    NYX --- ---
    a pokud to nechcete videt, tak si to vypnete.
    NYX
    NYX --- ---
    vzdyt vite jakej, ne? text toho prispevku tam je.
    MKAA
    MKAA --- ---
    VECTOR: no proto nechapu, k cemu mi jako ma tahle informace byt, kdyz to nefunguje, nepotrebuju to videt...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    MKAA: nejen ze nevis jakej, ale nevis ani kdo, protoze je ta ikonka moc mala a ID se tam nepise.
    MKAA
    MKAA --- ---
    KOC256: taky nechapu, k čemu je oznámení, že někdo ohodnotil muj prispevek, kdyz ani nevim jakej... to ma jen premiovka nebo co? to pak nepotrebuju vubec videt.. kdyz se pres ten odkaz na ten prispevek nedostanu.. k cemu to je?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    1/ nenasel jsem moznost jak vyfiltrovat moje prispevky nejak opaleckovane (jednou jsi mi tu psal nejaky hack navod, ale nepochopil jsem ho a od te doby to snad melo jit i nehackove)

    2/ souvisi s 1/
    TOtalne me nasira, kdyz mi vyskoci dve nove udalosti, ja je nestihnu precist s tim ze jednu vyberu a druhou chytnu v prehledu sledovanych (reakce) a pak se ji nedoklikam... :( bud by se to melo pamatovat (i za cenu, ze se obcas objevi: "jiz neni aktualni" - treba pri smazani) a nebo by melo fungovat viz 1/
    NYX
    NYX --- ---
    HANNA: za prectenou se oznaci az pote, co v okne s novou zpravou hybne mysi nebo zmackne klavesu.
    HANNA
    HANNA --- ---
    dotaz: v poště se mi občas objeví read/přečteno u zpráv, které adresát ještě nemohl číst (v neviditelném módu určitě nebyl). je to proto, že i když se odhlásí nebo není u počítače, to chatovací okno zůstává aktivní (sama ho nepoužívám, tak netuším)? je to jen detail, ale trochu to působí zmatky, když chce člověk vědět, co druhá strana už četla.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NINE_OF_NINE: nepochopila? tradičně? plusy a mínusy sou hrozně tradiční, několikrát sem se pobavila až na skoro neviditělných vtipech, proto sem si to vypnula
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    MINERWA: Nejspise si tradicne nepochopila. V tomto pripade se shodnu s nyxem. Lec sednuti mam zapnuto.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NINE_OF_NINE: a laicky se přidávám k nyxovi a dodávám, každej normální člověk si to vypne, aby se to dalo číst
    NYX
    NYX --- ---
    aha, dejte to do kudlanky :) asi bych mel udelat nejakou specialni kategorii na operu

    a napiste tam taky, v ktere presne verzi se to deje
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NYX,PANDA_JE_MRTVA: potvrzuji, taky se mi to stalo, taky v Opere, ten clovek o tom, ze jsem si ho pridaval do pratel nevedel, ale ten komentar tam zustal...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: je možný že je to Operou. ve Firefoxu funguje bez problému.
    DIVA
    DIVA --- ---
    hm, tak mi zas blbne okýnko pošty, nezobrazuje některé příspěvky bez jasné pravidelnosti (mi a druhému id v poště taky), všechny dřív nebo později naskočí
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    tak to bude chyba na mém přijímači asi. dík
    NYX
    NYX --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: ted jsem to zkusil a funguje mi to ok
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    poslední dobou, když si přidávám někoho do přátel, přidám mu komentář, zaškrtnu všechny checkboxy sledování a uložím, v přátelích ho stále nemám. když to chci udělat podruhé, všechny checkboxy jsou odškrtnuté a komentář je uložený, ale v přátelích to id stále není. funguje mi to třeba až na třetí pokus. stává se to i někomu jinému nebo jen mně?
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    NINE_OF_NINE: asi jo, uplne sem ten prispevek prehlid
    v tom pripade souhlas s [ FIN @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam