• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proc uz (delsi dobu) nevidim reakce v klubech shrnute v zahlavi sledovanych (primo ty texty reakci)?
    NYX
    NYX --- ---
    a jinak na lastu se ted u prispevku budou ukazovat i zmensene obrazky
    MIDORI
    MIDORI --- ---
    NYX: taky bych ocenila, kdyby se to dalo vypnout.. Jinak posledni diskuze se mi neatualizujou, porad tam jsou ty same ze vcera, co s tim?
    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: nejde. respektive pres skin nebo greasemonkey urcite jo, ale to je pro vetsinu lidi moc prace.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: aha.
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: to tam ma byt, jen neco neosetruju v js...uz nahravam opravenou verzi
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Ve wa ti pribylo <a class="wrl"> </a>
    NYX
    NYX --- ---
    sakra, nejak se mi tim rozhodily ikonky u prispevku v klubu...kde jsem co zas rozbil? :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Zda se ze to chodi. Uzasne.
    NYX
    NYX --- ---
    chtelo by to maleho animovaneho dogberta :)

    kazdopadne to mam naprgane, staci vybrat ikonku :-))) a ted koukam, ze mas pravdu, jsem si to spletl. tak jdu nahravat...a je to tam :) reloadnete poradne nejdriv.

    jinak to zatim bude asi jen v premiovce, zatim je to napsane dost ledabyle a chci spis feedback na UI apod.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Takovy to "AXTHEB vložil do galerie nové obrázky:" v prehledu se maze minusem v cervenym kolecku, tu stopku osmihrannou si nikde na nyxu nevybavuju.
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: mam pocit, ze nekde tou stopkou taky. ze mi to Xko prislo byt divne. ale i kdyz to sjednotim, proste mi ta stopka prijde byt matouci.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    treti sloupec zprava uprostred? Maze se cervenym Xkem na nyxu ne.
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: ale jakou?
    http://www.famfamfam.com/lab/icons/silk/previews/index_abc.png

    a stopka muze asi vyvolat dojem, ze se tim ten prispevek smaze nebo tak neco, tak at to nemate...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: treba v lastu vedle toho retezu? Tam je mista na peknou malou stopku...
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: btw: jak si predstavujes, ze se budou kluby na ten seznam zakazanych zarazovat? chci videt mockup :-)

    napada me ikonka tam, kde jsou pocty hlasu, link apod, ale moc si neumim predstavit, jakou ikonku aby to nevypadalo jako mazani prispevku.
    dat do do menu na ikonce moc nedava smysl a do textu prispevku taky ne.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: jen jedna?
    NYX
    NYX --- ---
    aha, je tam nejaka buga
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: aha...a co se teda ukaze? melo by to proste vyfiltrovat tvoje kladne hodnocene prispevky.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NYX: a to je chyba
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam