• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HARALD: animovany gify si muzes vypnout v prohlizeci..

    ONDRAASH: vyjadruj se radsi v textu svych prispevku a v infu, ne?
    ONDRAASH
    ONDRAASH --- ---
    WOODMAKER: Mně by stačil třeba dvojnásobek pro všechny, ale navázání na prémiovku by mohlo bejt možná průchodnější, pravda.
    HARALD: Tebe animované třeba obtěžují. Mně zase např. pomáhají k lepší orientaci v diskuzi. Když má uživatel na stránce vícero příspěvků, jsou tyto díky synchronnímu pohybu snadněji okem oddělitelné. Především se ale domnívám, že animovaná ikonka rozšiřuje možnosti sebevyjádření (nesuďte, prosim, podle té mojí bez znalosti souvislostí :-).
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pokud přepísknu přílohu v poště, tak by možná mohla být přívětivější hláška než "413 Request Entity Too Large" na bílé obrazovce ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Navrhuji zrušit v ikonách animované gify. Jen to obtěžuje při čtení příspěvků.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ONDRAASH: jako navýšit to prémiovkám na čtyřnásobek?
    ONDRAASH
    ONDRAASH --- ---
    NAVARA: Zkoušel jsem nejdřív filtr, ale asi špatně. Tvou nadsázku chápu, ale pokud by se dodržela "datová inflace" internetu, IMO by to navýšení nebylo nemístné.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ONDRAASH: mozna by to chtelo udelat FAQ, protoze tohle se tu objevuje pravidelne - omezeni neni kvuli rychlosti linek, ale nesoudnosti uzivatelu - zvednutim limitu by bylo jen otazkou casu, kdyby si tam nekteri jedinci strkali rozsirene vydani trilogie pana prstenu coby 14GB velky gif
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no vubec ta galerka funguje nejak divoce. a uz se s tim 15 minut seru... :)

    a co muj prvni post? [ KOC256 @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to je komplikovany a je to asi bug :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    tak asi dalsi chyba...
    pokud popisuji fotky ve fotogalerii a zadam klicova slova do "Ostatni klicova slova / Other tags" a kolonku "Ostatni technika a materialy / Other gadgets and materials" necham prazdnou tak se mi do ni AUTOMATICVKY priradi prvni klicove slovo z druhe kolonky... WTF jako ? :o)
    ONDRAASH
    ONDRAASH --- ---
    Nedala by se navýšit horní hranice velikosti gifu ikonky? Myslim, že průměrná rychlost připojení, výkonnost kompů (jakož i serverů) je několikanásobná od dob zavedení původní kvóty.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: melo by se zobrazovat. co hleda?
    HELA
    HELA --- ---
    občas, když náhodou přejedu myší přes ten panel "sledovat", tak mi tam zůstane viset otevřené to menu s kategoriemi sledovaných a nechce zmizet, i když klikám na stránce jinam... je to bug?:)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    zapl jsem si chat, nebo něco takového a objevuje se mi velký žlutý obdélníček "na stránce přibily nové příspěvky" ... a já nevím, jestli když na něj kliknu, by nebylo hezké, kdyby se updatoval čas vlevo nahoře. Ale pokud ten čas znamená vygenerování stránky, tak nic a sorry za pruzení.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz hledam a rozkliknu ve vysledku klubu "more results", proc se v nich nezobrazuje tech prvnich pet klubu?

    A jeste takovy bonus, proc se v tech prvnich peti nezobrazuje treba pet s nejvetsi relevanci vysledku, ale je to nahodny?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    stale mi nefunguje kudlanka pres Operu... a mam dalsi BUG...

    pokud zavru prohlizec a otevru tak alespon Opera si pamatuje posledni stranku a nevyvolava hned reload (super vec pokud tech stranek mam hodne a potrebuji se pichnout pres mobil). A zustane mi otevreny NYX. ja do hledaciho policka zadam konkretne jQuery (hledam jQuery klub). samozrejme me to hodi na login kde se lognu a koncim na bile strance... nyx nejak nepojme navrat na stranku vysledku hledani...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ja myslim, ze v kudlance mam docela poradek :)

    otevrene / vyresene / uzavrene / celkem
    50 / 664 / 312 / 1026
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: ja jen pro jistotu, zname ajtaky :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ja vim, me hned chodi upozorneni do posty
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: ok, #0001046
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam