• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    PUPU: jo, totez ve voknech.

    Ted koukam ze tam dlouho bezi (a nakonec chcipa) nejakej request na o4.nyx.cz:443/tcp/bflmpsvz/xhrstream - vypada to ze server vrati 200, ale pak to chcipne aniz by vratil nejakej obsah
    PUPU
    PUPU --- ---
    zajimave, dnes pozoruji, ze kdyz necham Nyx chvili v okne Firefoxu, zacne mi Firefox zrat CPU. cim dele tam sedi, tim vic zere, az sezere vsechno a pomuze jen restart browseru. pokud zavru prislusne okno, Firefox se okamzite vrati pod 10% CPU. Fedora 12, Firefox 3.5.10. pozoruje nekdo neco podobneho?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    funguji mi dnes dost pomalu palce, jak samotny +/-, tak zobrazeni kdo prispevek hodnotil. U obojiho trva zobrazeni nejakych 10 vterin
    TERRA
    TERRA --- ---
    NINE_OF_NINE: No jasne:)ja jsem se taky zasekla, protoze tje k nepochopeni hm.
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Skoncila mi premiova verzia ci nejaky bug?
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    TERRA: Zasek se ti otaznik?;-)
    TERRA
    TERRA --- ---
    Jak prosim zjistim, proc nemuzu pozvat na udalost pritele, ktery je skrtnuty (i kdyz ho nikdo nezval, proste mu pozvanka neprisla).....????????????

    Muzete mi nekdo prosim poradit nebo me poslat nekam, kde mi tohle vysvetli?????????
    Dik
    NYX
    NYX --- ---
    btw: doslo mi, ze kdyz uz generuju ty nahledy vkladanych obazku, muzu je pouzivat i u overlibu...jen nevim, jestli na to nejsou moc male...ale na nejakou zakladni orientaci o co jde by to snad melo stacit. zas se mi to nechce zvetsovat vsude ani delat dve ruzne verze podle mista pouziti.

    (priklad, jak to vypada)
    HARDCABB:
    NYX
    NYX --- ---
    MR_DAN: ted jsem to zkusil a oba mi berou kolem 1% (taky linux - jen zminuju, protoze mam pocit, ze flash se pod nim chova jeste mnohem hur nez pod woknama...obzvlast pod 64b)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tak sto zvirat a ziznikov si vezmou cca mezi 10-20% cpu.. (imho taky zbytecne)
    ale ona je to spis chyba ve flashi, ze se nejaky banner obcas rozhodne zasekat veskery procesorovy cas..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NYX: tak hluboko jsem to nezkoumal (pokusim se), protoze se meni s kazdym refreshem .. ale obecne si myslim, ze to stejne jde s flashem z kopce
    NYX
    NYX --- ---
    MR_DAN: dela to nejaky konkretni nebo ti beha pomalu vsechen flash?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ahoj, existuje tu nejaky misto pro petice?
    chtel bych vytvorit a velkym pismem podepsat petici za odstraneni toho hnusnyho flashe z nyxu (banner), protoze si ty vytvory obcas vezmou teba 60% CPU
    proc to nejde treba pomoci JS? vzdyt to jsou jen obycejny bannery
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: a nezapomen na neparovy tag <|>
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: mne by moc zajimala hruba statistika, kolik aktivnich uzivatelu pripada na ten kterej mesic (nebo aspon rok) registrace.. at uz je aktivita definovana jakkoli. Pretty please..? :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KRALIK: Mne nic ;)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    HANNA: ja bych to nahodou s radosti vyuzila a to bez ohledu na to, do jaky miry je ten napad padlej na hlavu
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: asi 45k uctu...aktivnich jen cast z toho, uz jsem dlouho nekoukal jak velka
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    VECTOR: co ti prijde spatny na zobrazovani data registrace v infu?

    kolik lidi je na nyxu uz se nedozvis, urcite je to tajny jako dneska vsechno :)
    kde jsou casy, kdy to viselo na uvodu...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    A rovnou zobrazovat zase v infu datum registrace a ID uzivatele! :)

    Ciste pro zajimavost, kolik lidi na nyxu je?
    HANNA
    HANNA --- ---
    POZITRON: nedokážu si představit, proč by takové možnosti někdo využil, mně to naopak připadá úplně mimo (a řekla bych, že to od koudyho nebylo míněno zrovna vážně)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam