• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    NYX: Ok. zkusím. Děkuji.
    NYX
    NYX --- ---
    NESMELY: to je v poradku, na to se cekat ma. ale vytuhavat by kvuli tomu nic nemelo, to bych hledal problem nekde jinde.
    NESMELY
    NESMELY --- ---
    Co je to vůbec ten o"číslo".nyx.cz? Při "čekání" na toto mi tak krásně na minuty vytuhává portable firefox...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HONCKA: "think before you write" diskuze... jsem pro :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    neslo by dat do opravneni diskuze zakaz jakehokoli mazani (dejme tomu minutu po odeslani, aby to slo upravit), nejake diskuze by to imho zprehlednilo
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    HASH: .. nebo nikdy :))
    HASH
    HASH --- ---
    WYNDMYLL_238: jasne, to on by samozrejme nevidel! :)
    na druhou stranu by kazde z tech zakliknutych prani melo byt limitovano treba 30ti dny, aby to nekdo nezakliknul a nedal mu to az za rok... ;)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    HASH: taky mi to prijde jako vyborny napad, jen by samotny uzivatel nemel videt, ktere z jeho prani jsou uz "odkliknuta", aby neprisel o prekvapeni .)
    HASH
    HASH --- ---
    stejne jako jeden z nejvic promarnenych napadu z wishlistu vidim Marveluv "GiftList"

    [ MARVEL @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    napisu si do infa 10 kokotin a pokazde, kdyz nekdo nebude vedet co mi ma koupit, tak se tam podiva a klikne si na to, co mu je nejblizsi, cimz se to na pripadne oslave nezduplikuje a vyhrajou vsichni...

    skoda, skoda, skoda...
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: aha, tohle. do kudlanky s tim, dodelam.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: asi si nerozumime
    me jde o prispevky u samotnych inzeratu
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: kdyz smazes inzerat v trzisti, tak ten prispevek zmizi i z klubu.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: nevim...me vadi ze nemuzu smazat svuj vlastni prispevek :)
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: nevim, s timhle proste system nepocita :) a asi to neni treba vubec resit, ne? a ono je nejde treba davat do upominek apod?
    HASH
    HASH --- ---
    proc jsou v marketu u diskuzi k jednotlivym ads checkboxy u prispevku, kdyz tam neni "delete" ani zadna jina moznost co s nima delat ?

    (delete by bylo fajn)
    NYX
    NYX --- ---
    MCKIDNEY: tak tohle uz je snad hotove jako prepinac. kdybych na to nekde zapomnel, dejte vedet.
    HASH
    HASH --- ---
    COWBOY: nevim no...skoda ze se nikdy nezavedlo dat moznost platicim uzivatelum hlasovat pro "dalsi feature" z NYXova seznamu "veci, ktere by skoro nikdo nepouzival"
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: tak porad by to mohlo byt vypinatelne "NO-HTML" switchem
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: to by delalo bordel v klubech, kam lidi davaji treba 20 linku na rapidshare pod sebou :)
    TOMAS3333: tohle by asi slo, do kudlanky s tim
    HASH
    HASH --- ---
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    PJOTRIK: Přijde mi to jako zbytečnost. Takže v placené verzi by to mohlo být.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam