• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nesedely mi pocty novych prispevku v booku/historii, po vlezu do nekterych klubu se mi ukazaly vsechny zobrazene prispevky jako nove, prestoze tam meli byt napr. jen tri atd
    NYX
    NYX --- ---
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    ja mam jen takovou blbost, proto sem a ne do kudlanky...
    pri nahledu na odkazovany prispevek se spatne zobrazuje hodnoceni prispevku (napr kdyz ma dotycny 41+ tak se v nahledu ukaze +5 ->takze to udela soucet, misto spravnyho zobrazeni) ale pouze v pripade, ze se odkazovany prispevek nenachazi na stejne strance a zobrazi se jen nahled. jestli to teda nedela jen mne..
    viz napriklad [ ACIDQA @ FOTKY KLUKU+MUŽU Z NYXU ] (odpoved na pashakovu ohodnocenou fotku)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    nekdo rozbil tabulky s poslednima pristupama, poctama prectenych apod?
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: razeni bere v potaz prvni tri znaky nebo tak neco, to bude tim
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    dotaz na řazení ve sledovaných..
    mám pocit že se mi to neustále šoupe jak chce.. :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    PETER_PAN: ja teda nemam problem s tim, ze kdyz chci svuj inzerat zaradit na zacatek, dam „sold“, a zas hned obnovit. a v trzisti se ukaze na zacatku. celkem se mi to osvedcilo. nejaky veci mi tu sice hnijou porad (souhlasim s tim, ze uspesnost prodeje od vzniku trziste poklesla), ale to se proste muze stat.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: zaslouzi si to tim, ze jde do nastaveni a zaskrtne checkbox, vedle ktereho je napsano "ostatní uživatelé budou moci v komentářích k Vám používat HTML"

    a ano, menilo se to pred par lety.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    HARALD: ano, to jsem si precetl, ze HTML povoleno nemam. pred par lety se to ale dozajista nemenilo. daval jsem si tam obrazek v radu tydnu zpet. a slo to. cim si nekdo zaslouzi „mit to povoleno“?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: ja chapu ze na to muzou bejt rozdilne nazory, uvidime ...
    NYX
    NYX --- ---
    no nevim, co na to ostatni?

    ja to proste beru tak, ze v klubech jsou jen skutecne nove inzeraty...pokud cloveka zajima, kde co kdo aktualizoval, muze to sledovat pres trziste, kde to skutecne skace nahoru po aktualizaci.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: hmm, to vubec .. cena se snizovat nemusi, jsou veci ktere hledaji kupce dlouho ne k vuli cene ..
    .. ten mesic na realnou obnovu je IMHO kompromis
    .. hlavni argument proti zapadnuti je stale ten, ze pred zavedenim trziste se to delalo mnohem casteji (typicky 1x tydne) a fungovalo to ! .. takze mesic je fakt na lezaky idealni kompromis ...
    NYX
    NYX --- ---
    // ted jsem kouknul do db a aktualizovane inzeraty tvori asi 2/3 inzeratu za poslednich 24h

    uvazoval jsem to takhle hazet do klubu jako nove pokud se nejak vyrazneji snizi cena
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: .. kazdopadne pred zavedenim trziste to tak fungoval leta letouci a kdyz nekdo roloval 2x do tejdne kupu plesnivejch hadru tak mu spravce diskuze domluvil, nebo ho smazal a dal mu 14dnu RO
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: kdyz bude nastavenej rozumnej odstup (napr. 3 nebo 4 tydny) tak neni problem IMHO
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN: a nezapadnou pak nove inzeraty mezi tou hromadou starych, co lidi budou jen tocit stale dokola?
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: .. dneska jsem tak premejslel, jsem na nyxu od roku 2001 a jsem vcelku spokojeny .. nekdy je mi neco mene sympaticke, nekdy neco vice, nektere novinky prijmu hned, nektere pozdeji
    .. stale si pochvaluji pomerne dobrou komunikaci mezi uzivateli (az na vyjimky) a zejmena ucelnost diskuzi == opravdu mi realne pomahaj v zivote
    .. kdybych mel jmenovat jednu vec ktera mi ale vadi, tak je to system zadavani a spravy inzeratu (!!!) : mela by byt moznost treba po 14ti dnech, nebo i 3 ci 4 tejdnech (nevim), inzeraty realne obnovit - jako nove !!
    .. rada inzeratu je vyrizenejch behem hodin ci dnu, pak jsou vecic (je jich za ty leta nekolik desitek), ktere jsem prodaval treba pul roku a kazde zbozi si sveho kupce naslo
    .. v inzertnich auditkach jsem inzerat (multiinzerat vetsinou) upravil, smazal puvodni (14dni starej) a naklopil znovu do auditka jako novej = ted to nejde - musim inzerat dat jako novej, vyplnit ho znova, polozku po polozce, pak smazat a v dalsi zalozce dat ulozit, donahrat obrazky - no vopruz !!!
    .. ale proc to delam ? .. stalo se mi nekolikrat ze jsem neco prodaval a po 2-3 mesicich uz inzerat zapadnul, jak jsme se dokopal ho obnovit (vyplnit jako novej inzerat) - bylo prodano do 3 dnu
    .. takze necht je moznost u lezaku po nekolika tejdnech realne obnovit !!
    .. jen se hrozim toho, ze tuhle moznost da NYX do premiovky - to by opravdu nebylo fer ;-) .. vsechno ostatni co je v premiovce a neni ve free povazuju za ferove - je to nadstavba, jejiz pouzivani je casto teoretickej naklad navic (nezobrazovani reklamy = vypadek prijmu, vice mista, fulltext hledani = vice zaberu systemovych prostredku atd.)

    .. tolik od mne pro dnesek NET pratele ;-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    KRALIK: před pár lety. obrázky jsou zadat jenom u uživatelů, kteří to mají povoleno. Zda je to tak, je napsáno vedle okna, kam vyplňuješ komentář.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    menilo se neco s moznosti komentaru u pratel? ze tam uz nejdou davat obrazky?
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOC256: tohle znas: [ nyx :: Udělejte reklamu svému klubu na nyxu ! ] vim, ze je to kapku mimo Tvuj wish, ale lepsi nez nic;) jinak ja kluby, ktere me zajimaji, nachazim na lastu treba, tam jsou koneckoncu videt takove, kde se neco deje
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: vetsina je zakazana, povoluji rozumne veci na pozadani. kdyztak do kudlanky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam