• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ESTEN: Můžeš mi poslat link, hledám to už druhý den. Holt nejsem dost pokročilý uživatel internetu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    COWBOY: marjapanno, tak to res v admin klubu dany kategorie, to snad neni tak tezky..?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KOC256: I to je možné. A právě proto hledám někoho, koho v ignore nemá a kdo byl ochoten ....
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COWBOY:
    Asi te ma v ignoru :o)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    ESTEN: Omlouvám se, že píšu nesrozumitelně. Snažím se tu najít někoho, kdo by s nyxem probral smazání toho původního klubu (to aby tu nebyly dva duplicitní kluby - na to je nyx háklivý). Takže troufám si tvrdit, že se nebráním za svou chybu zaplatit historií klubu. Každopádně děkuji za tvou ochotu se se mnou bavit.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    COWBOY: ja se vubec nedivim, ze se s tebou nikdo nebavi. Co ti brani zaplatit za svoji chybu historii klubu a zalozit si novej?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KOC256: Ptal jsem se, jestli se dá převod vrátit zpět a bylo mi odpovězeno, že nikomu není ničeho takového známo. Přímo samým panem Nyxem. Od té doby nekomunikuje.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COWBOY:
    to tu nekde bylo ze neni problem prevest klub od cloveka ktery tu nebyl. pak nechapu co mate za spory ze to na tebe nechce prevest. ale treba ma duvid...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KOC256: Původním majitelem klubu jsem já a překlepem jsem ho převedl na člověka, který již několik let na Nyxu nebyl.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    COWBOY:
    jednej s majitelem klubu ne?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Našel by se tu někdo, kdo by byl ochoten jednat s NYXem místo mě ohledně zrušení jednoho klubu. Se mnou zřejmě komunikovat odmítá a doprošovat se opravdu nebudu.
    Předem děkuji.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: Treba na PCTuning foru to maji zakazane v Aukcnich forech, aby lide nemohli mazat sve nabidky, ktere si treba rozmysleli. Podle me to v opodstatnenych pripadech ma smysl.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: jj..uz v systemovych klubech me to stvalo... takovych tech od kazde kategorie..navic tam neviselo upozorneni ze co napisu uz nesmazu.. nevim jak je to ted...
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: protoze tim znemoznujes lidem nakladat s necim, co sami vytvorili, coz mi prijde byt spatne a pokud to neni nutne, nepodporuji to :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VECTOR: u vseobecnych prav lze nastavit jen cteni, zapis a nastenku... urcite by to slo, jen to nekde povolit v nastaveni ;)
    Otazka je proc to (ne)umoznit?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: proc?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: a slo by to udelat? :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ne
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    muze spravce klubu zakazat mazani prispevku?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ROENICK: na betaverzi nyxu preci :
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NECROMAN: myslis ze je cas se zabyvat beta verzemi browsru? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam