• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: jo a strčil bych tomu okýnku křížek doprava nahoru (nebo někam)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: myslel jsem "když už máš v ruce myš, můžeš kliknout [odpovědět] a pak kliknout těsně vedle"
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: tak muzu to asi navazat na escape stejne jako vsechna ostatni tahle vyskakovaci okna...
    WOODMAKER: kdyz ja proste mysim jednou rukou a pritom scrolluju druhou...nejak jsem na to zvykly :) ale pokud jsem sam, jedine dobre :-)
    PJOTRIK: to vypada divoce, aktualni ff se urcite chova ok...ale mrknu na to.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    PJOTRIK: ff 3.0.15, linux
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NYX: tem hidden fieldum pri doscrollovani nahoru pribyde style="display: inline;"

    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: když už má v ruce myš ...
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: predchozi comment byl lepsi :)

    jeste vidim problem kdyz nekdo scrolluje pres page down, tak po otevreni okna je focus v textaree a clovek musi rucne prekliknout zpatky...ale tohle asi nijak rozumne vyresit nepujde a takhle je to asi logictejsi...malokdy clovek pise postupne to same vice lidem...krome nejakych muciku ve fotkach
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: krasne.
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: jaky prohlizec a co presne se tam objevi co by nemelo?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: a já zase nevím, jak to okýnko případně zavřít jenom tak (kromě najetí nahoru) :[
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NYX: pri doscrollovani nahoru se ale v tom formulari objevuji nejaky viditelny hidden inputy
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: opraveno, reload...a ten nahled tam taky jeste dam
    NYX
    NYX --- ---
    HADIAK: jezis ja jsem vul :) minutku...
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    NYX: ma to robit to, ze to *pokazde* otvori okienko kde nie je ani button na nahlad? :/
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    vyborny!
    NYX
    NYX --- ---
    je to ted lepsi? (je treba reload js/css a systemovy skin...jdu tam dat jeste normalni pozadi v darku)
    HASH
    HASH --- ---
    ROENICK: stacilo by zaskrtavatko v premiovce
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HASH:
    ROENICK: Jako že vám vadí, že když chcete odpovědět, že vás to hodí do pole pro odpověď? To by mě taky sr...o.

    Navíc to neudělá vždy. Pravidlo jsem zatím nevypozoroval, ale někdy to neudělá a já pak klikám podruhé. A jsem pak překvapen, že ten link je nahoře dvakrát.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HASH: me to taky sere. Mohla by tam byt aspon detekce, pokud zobrazim 100 prispevku na strance tak reply nehazi nahoru, kdyz je to beznych 10 (nebo kolik ma clovek nastaveno, ja 20) tak to skace nahoru
    HASH
    HASH --- ---
    je tady nekdo, komu vyhovuje feature
    "kdyz kliknu na "odpovedet" v menu na ikonce cloveka, hodi me to nahoru" ?
    pripada mi to dost kontraproduktivni...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam