• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: fajn, příjemný, že to používáš i přes něj :) v tom případě nejsem proti jakýmukoli cokoli.
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: pres links na nyx obcas chodim a udelam tu prakticky vsechno co potrebuji :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    VECTOR: Máš mínusko. Za co? Od koho? Tohle bych zpravil, ač si na to začínám zvykat a trochu chápu myšlenku. Rozhodně by mohly jít všechny ty javascripty, tvořící "neobvyklé prostředí" vypnout. (skrz "cokdybynáhodou" a potřeboval jsem na nyx přes elinks apod) Ale kdo by se s tím sral? (a mám dvě minuska jasný)
    MALER
    MALER --- ---
    NYX: Ty se nezmenily. ZKusim vysledovat nejake konkretni chovani. Zatim dik.
    NYX
    NYX --- ---
    MALER: jsou potreba id_user i session...zadna phpsessid by na nyxu byt nemela mam pocit :)
    MALER
    MALER --- ---
    NYX: Muzes mi prosim sdelit KONKRETNI jmeno ty cookie??? Dekuji!
    NYX
    NYX --- ---
    MALER: tak ti asi zmizi cookies uplne, to by odpovidalo :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MALER: to je na jabku? tak to mozna vysvetluje mnohe :)
    HASH
    HASH --- ---
    VECTOR: ROENICK

    btw podle me je kazdy, komu se ta nove feature nelibi, suverene nejvetsi debil na svete

    KOC256: o to vic si myslim, ze cokoli predem vylucovat je uplne zcestny
    MALER
    MALER --- ---
    NYX: Je to jeste lepsi - VUBEC zadna chyba. Proste se objevi prihlasovaci stranka. Dal jsem jabko-R pro reload sledovanych klubu/historie a skoncil tady
    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dbook%3Bl2%3D2

    Jak se trackuje prihlaseni? Ktera cookie to je? PHPSESSID nebo session? Dumam nad tim zda na to nemuze mit vliv minimaliace okna v Safari, zda to treba neubije cookie.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HASH:
    kdyby se to chovalo nějak konzistentně tak Oka le zatím (alespoň u mě) se to chová nahodile podivně. :(
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    napsat ze je neco "suverenne nejhorsi" je velmi snadny. Tezsi je uz napsat proc to tak je pripadne jak by to mohlo byt lepsi...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    VECTOR: a proc jako? me by teda stacilo kdyyby to jen hazelo nahoru reply texty a neskakalo nahoru..tak mi to par dni po implementaci fungovalo... ale takhle s tim taky nemam problem... jak jsi odpovidal deseti lidem v ramci treba 100 prispevkovy stranky?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HASH: No tohle je zrovna z tech novejch "zlepsovaku" suverenne nejhorsi.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KOC256: protoze nakou dobu muzes mit starou verzi JS v cache... kdybys hned ten den dal CTRL+F5 nebo jel na jinym kompu/browsru kde jsi na nyxu nebyl, tak to poznas hned...

    HASH: LOL jak dlouho jsi na nyxu? :)
    HASH
    HASH --- ---
    VECTOR: uz jsem si naivne myslel, ze si tentokrat nikdo stezovat nebude
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PJOTRIK:
    Zajimave ze se mi to zaplo az ted. Jinak funkcionalitu vitam taky me to nehorazne nasiralo... ujen kdyby s tim slo nejak hybat a nezobrazovalo se to random skoro nahore skoro v pravo... :o)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Da se nejak zbavit toho reply okna? Aby se to chovalo jako driv?
    HASH
    HASH --- ---
    MALER: tak jak to popisujes, to muze souviset s cimkoli
    MALER
    MALER --- ---
    NYX: Pokusim se vsimnout. IMHO bezna chyba "problem s prihlasenim".

    ROENICK: UPC, sam na sebe. Problem tezko bude souviset s pripojenim.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MALER: bylo by dobry pripsat, pres co jsi pripojen (provider, routr, celej barak na jedny IP atd?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam