• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: nn. zrovna dneska to bylo rovnou co jsem se prihlasil.
    - prijdu k pc, nyx jeste z vecera, kliknu na uvod, hodi me to na prihlaseni (coz je samozrejme v poradku)
    -pak si projizdim přehled na uvodni strance a na neco jsem tam kliknul (otevrit v novym panelu). mno a v tom novym panelu to chtelo znova prihlasit.
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: neodhlasil ses mezitim nekde jinde?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jenom taková drobnost - obcas se mi stane, ze si nejakej interní link, nebo proste cokoliv tady na nyxu, otevru do novyho okna/panelu a hodi me to na login page s hlaskou "chyba pri prihlaseni".. nevite cim by to mohlo bejt? tedko jsem si treba k tomu sednul, mam otevrenej akorat mail a nyx a nic jinyho a stalo se to...
    (IE)
    FANAE
    FANAE --- ---
    V "moje kladně hodnocené" se schválně ukazují jen příspěvky ze sledovanejch klubů?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    DARK_SAVANT: me to taky v poho facha.. i kdyz normalne ale pouzivam enter. (IE)
    HARALD
    HARALD --- ---
    DARK_SAVANT: ale ono to pořád funguje. Aspoň ve FF, Chrome a MSIE.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    DARK_SAVANT: nefunguje nahodou taky login/tab/heslo/enter a jsi zalogovanej? ;)
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    proc uz nefunguje na login page nasledujici:

    zadam login-name <tab> heslo <tab> <tab> mezernik .. a jsem zalogovanej? :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NYX: sorry ale sem uplna lama..co s tim kodem co si mi ted napsal? .))
    NYX
    NYX --- ---
    DAVELXR: a duvod najdes tady [ HASH @ nyx :: pripominky uzivatelu ] a nasledujici diskuze
    NYX
    NYX --- ---
    DAVELXR: asi custom skinem...melo by stacit neco jako:

    @import "https://www.nyx.cz/skins/forest3/nc.css";
    div.top-float { position: relative; top: auto; right: auto }

    // tlacitka se stale budou schovavat, ale ukazi se jakmile se clovek vrati zpatky nahoru, tak to by vadit nemelo
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    Zdravim,
    mozna uz se na to tady nekdo ptal, ale da se nak vypnout to sileny cestujici okno pri odpovedi? Nevim kvuli cemu to tak je ale je to fakt hrozny :)) diky!
    KEJML
    KEJML --- ---
    COWBOY: ESTEN mluvil snad o celkovým součtu, který ti skutečně nic neřekne, protože pokud nědko dá něco rozumnýho do většího obrázkovýho klubu, hned má 50, 100 palců, zatímco az velmi kvalitní příspěvek v malým a vyloženě odborným klubu to bude desetina tohodle počtu.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HASH: Hovna, kurvy, že ty budeš nějaký filozof? Nebo aspoň pokročilý uživatel internetu.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HASH: Rozumím, zajímavá pasáž je tedy ta nekvalitní. opravdu mám pocit, že sami vlastně nevíte, jak ty palce fungují. Jediné co víte přesně, že dokud jsou anonymní (minus), tak to funguje lépe. Vážně začínáte být s tou argumentací směšní. chápu, že vám to tak nepřijde.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    KEJML: Kousek pod tebou se píše, že ty palce žádnou kvalitu neznamenají. Tak jak je to vlastně správně. Klidně si to rozmysli, nepospíchej.
    KEJML
    KEJML --- ---
    COWBOY: Abys, pokud věříš hlasu lidu, mohl po týdnu přijít do klubu s 1000+ novými a přečíst si jen zajímavé pasáže debaty.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NAVARA: A k čemu ty palce tedy potom jsou? K čemu je kladně hodnoceno za včera za týden?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HASH: 4891, 9834 a 98
    HASH
    HASH --- ---
    me by to treba taky zajimalo...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    honici by honili vsude mozne jen kvuli cisilkum a uzitek zadnej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam