• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FTN
    FTN --- ---
    NYX: Aha :-) No tak já budu doufat, že ostatní vidí. Díky!
    NYX
    NYX --- ---
    FTN: ja ho vidim a odpovidat ocividne taky mohu :)
    FTN
    FTN --- ---
    Pokud jsem tu špatně, tak se omlouvám!
    Nějak mi kamsi zmizel obrázek-avatar, nebo jak bych to nazval... Takže ostatní nemohou ani odpovídat nebo posílat zprávy... A když nahraji nový, nic se nestane... Co s tím?
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: tak snad opraveno. kazdopadne tyhle veci do kudlanky prosim.
    NYX
    NYX --- ---
    a mezera pred/za by to mela taky vypnout
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: to ocividne funguje :)
    NYX
    NYX --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=GiqMG3ED5A0
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    A co treba, kdyby do prispevku nepridavalo titulky linku po zaskrtnuti "no-html"? takhle ten nyx cloveku podsouva do prispevku neco, co vubec nechtel napsat.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    I když si zaškrtnu všechny varianty převodu obrázků na linky, tak v last stále náhledy zůstávají.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Sjeď si select na databázi; naposledy [ RIP @ Wittgensteinovy lyrické denunciace z nakladatelského podsvětí ] (pardon, to je 403) ale viděl jsem to už víckrát.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: dej odkaz na stranku, ktera to udela.
    VANEK
    VANEK --- ---
    BTW, nemohlo by to odkazovadlo nedávat do TITLE věci jako 404 error?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: ah pardon, nějak se mi to po zaškrtnutí nerefreshlo korektně, funguje to jak má.
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: ten prevod na linky by to mel vypnout, ne?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: bude to vypnutelné? Nebo alespoň vypnuté pokud si člověk zaškrtne převod obrázků na linky?
    NYX
    NYX --- ---
    a pro prehled...velka


    a mala
    NYX
    NYX --- ---

    velikost nahledu pro youtube

    46 hlasy od 46 respondentů

    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: tak ten duvod tehda byl flash, ne? co si vzpominam, tehda jsem nenasel rozumny zpusob, jak ziskat url toho nahledu...mezitim jsem dodelal to tahani nazvu stranek apod, tak tohle bylo jen male rozsireni.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Kde jsou ty casy, kdy embed youtube videa nemohly existovat "ani ve snu"... ;)
    IMHO takhle maly nahledy staci, teda.
    NYX
    NYX --- ---
    hmmm...nasel jsem, ze se daji z YT dostat i vetsi nahledy...jen si rikam, jestli to nekde nebude delat problemy s prehlednosti. ale to asi jen v tom klubu co prave poslouchate, kde se to video neposila pro to video samo nebo jak to rict :) uz takhle jsou v klubu casto spousty obrazku a nikomu to nevadi, tak mozna si jen delam zbytecne starosti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam