• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HELA: bud NO-HTML nebo dat treba mezeru pred/za ten odkaz apod.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    potkal jsem se nekdo s tihle problemem na nyxu:
    mam bezne nostop otevrenej FF (verze 3.6.10 ale delalo me to uz i ve starsich verzich 3x), v nem krom jineho, take NYX otevreny v panelu
    - po nekolika hodinach kdy u pocitace nejsem se FF nejak zacykli
    - na mem intel core 2 pak FF vyzaduje 50% cpu na windows 7 ... predtim na XP (pred nekolika tydny reinstall) to bezne zralo i cele 100% cpu oba procesory na win 7 je to vice slusnejsi a zere jen 50% ... i tak je to velice neprijemne...
    nikdy me to jeste neudelalo kdyz u toho jsem, dela to jen pri me nepritomnosti a asi az po delsim behu FF se spustenym NYXem....

    staci pak ten panel s NYXem odbouchnout a nahle CPU je zas na beznych rozumnych hodnotach kolem 2%... spustim opet nyx a vse bezi jak po masle...az do chvile nez zas necham spustenej panel s nyxem pres noc ve FF .... grrrr...
    snazim se NYX pokazde vypinat ale znate to... proste nekdy clovek zapomene..a neni moc prijemne ze to bezi na tak vysokej vykon CPU takove kvanta hodin... :O((
    HELA
    HELA --- ---
    ROENICK: Ty víš, jak se to vkládání náhledů dá vypnout při pastování? Jestli jo, poradíš? Jsem lama, nic mě nenapadá, a ta nová funkce náhledu se mi obecně sice líbí, ale třeba když házím odkazy na písničky do svého soukromého klubu, tak mi tam spíš překáží.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: Ano

    ten prechod by mel byt plynuly, nejsem si jisty na kolik des. Mist to tam mam
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: A abych nezapomněl, bylo by pěkné nemít v TITLE inzerátů jen "inzerát".
    Jestli se mnou někdo souhlasí, třeba to do kudlanky dá, jestli ne, tak je to stejně marný.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX:
    1
    domnivam se spravne, ze kdyz mam vypnuty instant chatovani, nefunguje mi ani zobrazovani +X v titlu stranky?

    2
    v selectu aktivnich pratel se „odbarvujou“ ti, kteri jsou po urcitou dobu neaktivni. jaka je ta doba? nedavno jsem si dokonce vsimnul, ze jsou tam ruzny stupne, true?
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: i to muzes dat do kudlanky :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Já zas kudlanku.

    BTW, jaký má smysl, že nepřihlášení můžou z homepage doklikat do inzertních klubů, kde je vidět kdo kdy, ale ne co?
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: dej to do kudlanky, asi jsem neco rozbil pri tom poslednim "opravovani"...nesnasim regexpy :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Tak doplnit "leda by se nepodařilo ho načíst".

    BTW, když dám inline dvě URL za sebou, tak se druhé nezklikatelní: [ VANEK @ Praha 7 :: Letna - Holesovice - Bubenec :: ] http://example.cz
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: pak se treba nepodari nacist a jen to lidi zmate :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Tak aspoň "tady bude TITLE odkazované stránky, jestli se vám to nelíbí, zaškrtněte NO-HTML".
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    A mohly by se ty komentare k odkazum objevovat i v nahledu?
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: no nevim, ono to dost zdrzuje
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: vytezovani procesoru oknem chatu ;)
    NYX
    NYX --- ---
    YBUKO: njn, tak aspon te to varuje, ze tam nemas klikat, ne? :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    KEJML: pokud to zrovna neni tvuj prispevek .)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KRALIK: Tak je to rozdíl mezi nezajímavým a kontroverzím příspěvkem. Zas tak mě to netrápí, ale nevidím důvod proč tu nulu neukazovat. Stejně pokud chci zjistit jestli má příspěvěk skutečně nula hlasů nebo ne, stačí mu dát mínus, rozkliknout si číslo a pak to mínus zase vzít zpět, jen je to práce navíc.
    MASOO
    MASOO --- ---
    líbí se mi okno v pohybu, když odpovídám v diskuzi a jak to pakl pěkně skočí zpátky:)

    člověku stačí málo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam