• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    jde mi spis o pamet...kdyz tam nekdo nahraje nejaky 10+Mpix obrazek, tak to sezere hromadu pameti. a povolovat apachi poustet binarky nehodlam :)

    zpracovavat to nejak na pozadi nemuzu, kdyz chci okamzite po nahrani ukazovat nahledy...

    tim flashem to bude fajn, az opravi tuhle bugu.

    a tech 900 je proste jen tak zvolene cislo, nehledejte za tim zadnou logiku :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KRALIK:
    napadlo me ze pri optimalizaci webu na 1024 delas layout na 960 a 900 je pak brano jakoze jeste je nejaky bordel kolem (tech 60). Ale jestli to tak je opravdu tezko rict...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    To tech fotek je tolik ze tim nechces zatezovat server?
    Ja mam udelanou galerku kde balik fotek ve velkem rozliseni nahraju na ftp a na klik v "BOXu" se mi okamzite udelaji tri sady fotek (800*600, 320*240(tusim) a thumby 150*150 s orezem) a i na sdilenem hostingu je to temer hned.
    HASH
    HASH --- ---
    kazdy pozvany, ktery si poprve koupi premiovku, by mel tomu, kdo ho pozval, vygenerovat alespon dva mesice :)
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne mam to pripravene a jakmile se tohle vyresi, muze to zacit samo resizovat :) server-side to samozrejme delat nehodlam...
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: hledam ji :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A hodil jsi jim to do jejich kudlanky? :)
    NYX
    NYX --- ---
    hmmm...ted jsem zkusil nejake client-side resizovani v novem swfuploadu ale vypada to, ze to sice funguje pro delani ikonek tak 100x100px, ale jakmile dam cilove rozliseni nad 760x760px, udela to jen prvni obrazek a pak se to zasekne...tezko rict proc, dovnitr toho flashe nevidim. ale fakt, ze 760x760px jede a 761x761px uz ne dava nadeji, ze to je jen nejaka blbost, kterou brzo opravi :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRALIK: obrazovka nyxova netbooku
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRALIK: to si neber osobne, to bylo obecny :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    DRAGON: myslim, ze by si z moji galerie mohli mnozi, kdo sem ty sracky cpou, vzit priklad ;)
    jo ja vim, resize je otazka zmacknuti 4 tlacitek, ale musim to nekam ukladat, cimz mi na disku vznikaji duplicity, pak to zas mazat...

    spis mi nejde do hlavy, proc zrovna onech 900 px? v tom je nejaky skryty smysl?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRALIK: aspon sem nebudes cpat kazdou sracku, co fotakem vycvaknes a pri resize si to promyslis :)
    a navic resize jedny fotky zabere asi tak 5 vterin, fakt big deal :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    proc je v galerii max. rozmer (tolik exotickych) 900×900 px?
    kdyby tam bylo aspon 1024, nemusel bych fotky z fotaku resizovat. no ale ja tam stejne zadny nedavam... v trzisti je to ale to samy, co? a tam me to treba trochu sere.
    HASH
    HASH --- ---
    dik
    HARALD
    HARALD --- ---
    HASH: jedná se o:
    personal -> blog
    notepad -> contacts

    Kontakty jsou do notepadu zařazeny jen do menu, funkčnost je zcela samostatná.
    HASH
    HASH --- ---
    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]

    tyka se to "notepadu" ?

    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: hmmm, mozna kudlanka. i kdyz si nejsem jisty, jestli tohle neni zadouci chovani.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: myslis, ze by slo nejak upravit filtr, ktery v prehledu klubu pocita (a pripadne pote zobrazi) pocty novych prizpevku obsahujicich obrazek tak, aby nezapocitaval obrazky, ktere jsou pouze nahledem na video z YT? Takove by se pak imho mely pocitat jenom do pocitadla (a filtru) linku...
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NAVARA: já jsem to našel, až o tom Nyx psal ... je to v bloku vedlejší tab ... nebo jak se tu ty meníčka jmenují ...
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: kudlanka prosim, ja to nekdy dodelam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam