• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: do bloku
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    zustane prispevek ulozenej v reminderech na furt, nebo ho musim ulozit do bloku?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    pripadne tedy jeste allowfullscreen=true
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    NYX: tipuju, ze staci dat do adresy promennou fs=1 dle http://code.google.com/intl/cs-CZ/apis/youtube/player_parameters.html
    NYX
    NYX --- ---
    F0B1C: dej vedet co zmenit v tom embed kodu, pridam to tam. na YT to v tom embed creatoru nevidim.
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    WOODMAKER: nesmysl
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: to znamena ze sem se prihlasil do experimental, odhlasil, odskrtl checkbox, preihlasil a byl v experimentalu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: teda leda že by to šlo pořešit javascriptama okolo, ale neumim.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    F0B1C, NYX: to nepůjde. Mám pocit, že YT jde dat do fullscreenu jenom na youtube.com ... ani na FB to nejde ... takže to imho nemá cenu řešit. Snad se pletu, ale jako když to neimplementovali na facebooku ...
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: Co znamena nefunguje spravne?
    Co se vzhledu tyce, nemam android, posli patch.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Myslím že nefunguje správně checkbox na přihlášení do normálního nyxu z androida, a experimentální nechodí dobře na 845 - ikonky sou v moc řadách a navíc se tlačítko zpět chová debilně. Plus sou tlačítka a input boxy větší než displej.
    NYX
    NYX --- ---
    SILVERFISHH: opraveno
    HELA
    HELA --- ---
    tak teď se teda cítím exkluzivně, že jsem jedna z dvaceti lidí na celém nyxu, co v poslední době použili blog;)
    NYX
    NYX --- ---
    blog za posledni mesic pouzilo asi dvacet lidi, to proste nema smysl udrzovat. ja pak asi udelam nejakou moznost importovat sem do feedu zaznamy z externich rss, pokud si nekdo vede blog jinde.
    NYX
    NYX --- ---
    ANDRASTE: neplest si blok a blog. v blogu nemas jediny zaznam :-)
    ALEF
    ALEF --- ---
    NYX: ja bych se tedy chtel zastat blogu a vyvratit domnenku ze ho prakticky nikdo nepouziva, napriklad ja ho pouzivam docela dost a pripadne mi to jako velice uzitecna vec, takze bych se velmi primlouval za jeho zachovani! :)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    NYX: Taky mi to přijde škoda, já ho využívám dost, i adresář. :o(
    NYX
    NYX --- ---
    tak snad uz lepsi
    NYX
    NYX --- ---
    jo, tohle jeste trochu poladim
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    v obrazkovych klubech je to oser^2, napr. palecky se nenactou, pokud je tam byt jediny spatny obrazek...

    a nechci to videt tam, kde jsou celovecerni filmy v animovanych gifech :(
    NYX
    NYX --- ---
    RADYN: je to definovane ve skinu, tj. zmenit to jde
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam