• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HASH
    HASH --- ---

    ?

    40 hlasy od 40 respondentů

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    fuu. hodiny zpet!

    NYX: nechces zakazat uploadovani BMP souboru? mne to rve koule, kdyz porad vidim ty objemy zbytecne prenesenych dat :]
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Kam zmizely hodiny?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    vcera jsem se v iPodu pres safari nemohl zorientovat v nabidce
    nedostal jsem se na nyxu takrka nikam, ani do posty, ani do sledovanych diskuzi... jen uvod se nacetl. nikdy predtim zadny problem nebyl.
    NYX
    NYX --- ---
    ANARCHY: to bude u starsich videi, kde je jak to napevno, tak se tam prida to nove pres js.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NYX: Ted se mi zobrazi Play tlacitko, a asi po pul sekunde se zobrazi druhe, stejne tlacitko...
    HARALD
    HARALD --- ---
    FATBOZZ: To spíš zahlasoval ještě někdo další.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ale po doplneni skinu se zda ok
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: ne ne, prave ze jsem zkusil dat i palec nahoru a clovek pak mel +2
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: mozna jsi v minulosti dal tomu prispevku minus a ted jsi mu ho zkusil dat znovu, cimz se zrusil?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    PATEJL_CZ: divny, nemel jsem vyplneno vubec nic ve skinu, ac jsem volil v minulosti forrest
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    FATBOZZ: Se standardním skinem se tak neděje. Možná to bude souviset s tím, že používáš "external client".
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    VECTOR: ^ znamena, ze je jen jedna odpoved, ktera navic nasleduje primo za tim postem. Myslim :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    palecky dolu davaji +1 :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    jakej je teda rozdil mezi "^" a "1 reply" ?
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ok, snad opraveno. pridam tam to play az JSkem za chodu.

    a co se ikonky tyce, dodej lepsi...ja popadl prvni co mi padlo pod ruku a kde jsem mel pocit, ze to uplne nezapadne.
    NYX
    NYX --- ---
    DUB: to fixni menu by nemelo obsahovat banner, tj. pouzivas nejaky cizi skin, s kterym ja nic neudelam. stezuj si autorovi.
    DUB
    DUB --- ---
    bug:
    nize v diskuzi kdyz uz neni videt blok "kam ted pisu", tak dam na ikonce odpovedet a zobrazi se mensi textarea pro rychlou odpoved. ale banner zezhora pres ni pretejka. mam zaply menu porad nahore, chtelo by to asi poresit z-index
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ne, ale vim o tom :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam