• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HASH
    HASH --- ---
    NAVARA: ono to neni zas tak jednoznacny, kazdej mame imho minimalne jednu vec (HASH), ktera se povedla k lepsimu

    problem je spis v tom pomeru k tem destruktivnim :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proste nyx dela spise zmeny destruktivni, nez konstruktivni - odpovedi jsou fajn, ale jinak si bez nahledu do novinek v systemu nevzpomenu na nejakou dalsi konstruktivni zmenu.
    HASH
    HASH --- ---
    vidim, ze se neshodnem
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HASH: ..a ja obecnou vizi nepotrebuju. Nyx uz je tu skoro deset let, funguje dobre, zadnej vzdalenej cil nepotrebuje, naopak, myslim ze by se spis v jeho zajmu pachaly horsi veci.

    refresh, hodiny a d/s mod jsou trisky. I kdyz u refreshe doufam, s odstupem casu, musej i ty nejvetsi zdejsi hysterky uznat, ze to tlacitko jen prekazelo -- bez jakykoli pridavny hodnoty.
    HASH
    HASH --- ---
    ESTEN: kdo mluvil o "supr" vizich? neprekrucuj - ja chci vizi obecnou
    co bylo rozbite na refreshi, hodinach ci drunk/stoned modu ?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HASH: mluvim jen za sebe (narozdil od tebe), ale mne status quo vyhovuje a jsem rozhodne proti nakejm supr vizim do budoucna. Nyxuv pristup opravovani toho, co je rozbity, je v poradku. I kdyz obcas to s sebou vezme refresh button, drunk/stoned mod nebo hodiny.
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: nechtel bys treba galerku vratit jak byla? Ted je to tragedie (obsahove)... Pripadne udelat aby pri vyrazne negativnim hodnoceni (rekneme 24h po vlozeni) byla uzivateli omezena moznost verejneho zobrazovani svojich patlanin? Mozna by jen stacila moznost ignorace v galerii...
    HASH
    HASH --- ---
    me teda trochu mrzi, ze jsi neodpovedel na to nejzasadnejsi - jakou mas teda vizi s nyxem ?

    ladis si to pro sebe a my jsme na navsteve u tebe doma s tim, ze si za 500,-/rocne muzeme dokoupit pristup na balkon? Nebo to hodlas tlacit dal k necemu profesionalnejsimu, co se stane jednim z hlavnich zdroju tve obzivy a nalaka to vic lidi na urcitou moznost ovlivnovat za sve penize dalsi vyvoj ?

    protoze tak jak jsi to popsal je to ve stavu presne mezi, ve kterem to vyhovuje jen a jenom tobe...protoze ty od nas muzes vybirat penize, ale na druhou stranu nejsi nijak vazany poslouchat nase nazory

    pro koho vlastne delas tu dalsi funkcionalitu?
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: a nechtel by sis to napsat v gm do sveho skinu?
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    hodiny zachovat
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: s hlavnim cilem nyxu je to slozite, ja jsem v tomhle smeru ted docela (az prekvapive hodne) spokojeny. nejaka konkretni cisla jako navstevnost nebo premiovky nehonim, i v tomhle smeru mi to prijde byt ok...nehlede na to, ze otevrit uplne registrace nebo to tu vic zaplacat reklamou se da udelat vzdycky kdyby o to slo. cimz teda nechci rict, ze by se mi nelibilo, kdybych prodal vic premiovky nebo reklamy, to rozhodne ne, ale nemam pocit, ze bych to tu nejak agresivne tlacil :-)

    dal budu psat asi dost chaoticky...je to takovy dump, co se mi ted honi hlavou, tak brat s rezervou :)

    co se tyce nejakeho dalsiho smerovani...beru nyx jako misto, kde clovek muze zaridit skoro cokoliv a prijde mi, ze v tomhle smeru to ted funguje lip nez kdy driv. tj. jsou tu super poradny na takrka jakakoliv temata, trziste funguje prekvapive dobre co sleduji (a obcas pouziji), udalosti take, clovek tu potka lidi z takrka jakekoliv vetsi firmy, pokud potrebuje neco trochu popohnat apod. v tomhle smeru nemam moc vyhrad.

    snad jen v trzisti bych chtel udelat jeste nejakou kategorii na pujcovani veci...spousta veci je potreba jednou do roka a clovek si to nechce kupovat nebo to naopak ma a jen se mu na to prasi, tak tohle nejak umoznit lidem vystavit a pujcovat, idealne rovnou nasmerovat na lidi, kteri to maji a jsou nejbliz. klidne at si tam lidi daji i nejaky poplatek za pujceni, stale to asi bude uzitecne. a casem nejak trziste otevrit i pro neprihlasene, kdy clovek bude mit u inzeratu moznost zaskrtnout, jestli to ma byt videt + pripadne nejaky kontakt nebo moznost ozvat se mu do nyxu a poslat mu kontakt na sebe apod.
    a samozrejme uz davno hlasena moznost ukladat si hledani, aby to cloveka rovnou upozornovalo jakmile se vlozi vyhovujici inzerat.

    co se tyce fungovani klubu jako takovych, ted se mi snad temi odpovedmi povedlo konecne vyresit nejak to sledovani threadu druhym smerem nez jen do minulosti, tak to me snad na chvilku v tomhle smeru uspokoji a bude klid :) jen neco podobneho mozna dodelam u udalosti apod...

    budu vyhazovat nejake nepouzivane veci, psal jsem o blogu, adresari, asi budu trochu redukovat hejblatka v nastavovani pratel apod, ted je to fakt bordel. blog asi nahradim moznosti importovat do feedu na gate nejake externi rssko.

    stale vidim velky problem v organizaci klubu apod...
    pred par dny jsem predelal zakladani klubu, kdy se pri zakladani hledaji podobne kluby realtimove jak clovek pise nadpis, kategorie se vybira az pozdeji apod., tak treba to zredukuje nejake blbosti pri zakladani. ale i tak je stavajici razeni do par kategorii neunosne, tak se budu snazit to nejak odsunout do pozadi a zduraznit spis vyhledavani...coz se teda uz taky deje dyl, doufam, ze uz primo v kategoriich skoro nikdo nelistuje. budu se muset podivat :) proto jsem hodil hledani primo do hlavicky apod. a vubec udelal to centralni, kde se jednim okynkem prohleda naskrz cely nyx a zobrazi to nejak prehledne najednou.

    chci poresit nejak zakladani osobnich klubu...na ruzne galerie, mozkove vylevy apod, ktere tu uz ted spousta lidi stejne ma. tak to jen nahazet do nejake vlastni kategorie nebo to proste nejak formalne poresit. to same kluby ruznych firem apod, ktere tu taky v posledni dobe dost vznikaji. z tech existujicich klubu je videt, ze je to skvela vec prave pokud potrebuje s danou firmou mluvit nejak lidsky, ale zas je tu nechci mit roztrousene skrz vsechny kategorie, ale mozna na ne mit nejakou vlastni sekci apod. tohle moc nevim, jak resit, ono me snad casem neco napadne.

    taky stavajici deleni na otevrene kluby a privaty, ktere jsou omezene jen na urcite lidi by chtelo nejakou stredni kategorii. zvazoval jsem vytvareni skupin a klubu, ktere budou mit pristupova prava definovana prave pro skupinu. clenstvi bud vyctem, moznosti zvat lidi, zadosti o clenstvi apod...casto se stava, ze nejaka skupina lidi tu ma uz takhle treba pet privatu, ktere slouzi jen jim a byl oby fajn, mit tu spravu clenu nejak centralizovanou, moznost na jednom miste upozornovat cleny na nove kluby, mit treba soukrome udalosti apod...tohle byl predpokladam i puvodni ucel skupin na fb, nez se jim to nejak zvrhlo na ten spam :) mozna by se proste kluby patrici k dane skupine zaradily do booku lidem komplet, ze by tam byly jako vlastni kategorie apod.

    a vubec hledani jeste nejak dodelat, mozna nejak zrealtimovat. na tom zakladani jsem si vyzkousel, ze to beha docela ok, jen to chce nejak vyresit jak tam zakomponovat vysledky z tech ostatnich oblasti, v kterych se hleda (galerie, udalosti, trziste, blok apod...)

    v udalostech me trochu stve ten obcasny spam, oznameni o kradezich a vubec veci, ktere nejsou udalosti, jen se lidi snazi nejak tu zpravu rozsirit. tak nevim, jestli neudelat neco, co bude fungovat v tomhle smeru podobne jako udalosti (tj. nejaky text, pozvanky, komentare), jen to bude od nich oddelene aby se to nemichalo. otazka je, jestli by to nekdo pouzival.

    galerie je vubec k nicemu ted, to ani nema smysl rozepisovat :)

    pratele - tam je pruser v tom, ze se na ruznych mistech pouzivaji pro zvyrazneni / filtrovani ruzne veci...nekde je to sledovani, nekde pratelstvi apod...ale nevim, jestli to nejak sjednocovat nebo co s tim. dneska jsem koukal, ze se docela pouzivaji i ty nastaveni geograficke/rodina/kolegove apod...cekal jsem par lidi, ale pouzivaji to tisice lidi, tak tohle asi zustane. ale mozna sjednotit to sledovani do jednoho. blog vypadne, takze zbyva klasicke sledovani, galerie a statusy, to asi muze byt v jednotnem nastaveni...nebo mit checkbox pro vsechno a pokud se odskrtne, tak se teprve zobrazi dalsi volby.

    v booku asi nejaky drag&drop, jinak asi funguje ok.

    co se tyce celkoveho vzhledu, planuju nejak vic nasadit @media queries a trochu upravovat vzhled podle rozliseni...tj. jak se bude zuzovat okno, tak menit polozky v menu na ikonky, aby se to tam veslo do jednoho radku, vypoustet nektere mene dulezite prvky apod. naopak kdyz bude rozliseni vetsi, tak udelat po strane "prazdny" sloupec, kam se budou skladat chatova okna a treba informace o novych prispevcich v klubu, aby neskakalo okno apod. sice monitory rostou, ale kvuli netbookum a widescreenum bych to tu chtel mit paradoxne pouzitelne i v 1024x600, tj. zatimco driv jsem hrotil tu sirku, ted bude treba trochu poladit vysku. tj. asi udelat to skryvaci zahlavi jako default, zmensit zahlavi apod. a prave presunout neco do stran pokud to pujde. mozna prave takhle prehazet prvky v zahlavi + to druhe menu, aby se nejaka vyska usetrila.

    musim bezet, pry jsem asocialni. staci to zatim takhle?

    HASH: cesky prosim :)
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: mluvim o ubirani, nikoli pridavani

    videl jsi nekdy newfaga prvni hodinu u nyxu ? si ani auditko, ktere by si rad precetl
    to nikdo neresi
    ale odstranenim hodin se cely nyx zesmyslni na uplne novej level
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: to uz jsem slysel tolikrat, ze uz tomu proste neverim :-)
    TOM_HOST: ja je taky pouzivam skoro stale...coz ale nemeni nic na tom, ze tam proste nedavaji smysl.
    LIBORO: ja chapu, jak to myslis. jen mi to neprijde byt jako nejaka dulezita funkce, ktera by se nedala obejit dvema prispevky (nebo treba odkazem na dany obrazek v otazce apod).
    KRALIK: to bude na dyl, ale zkusim odpovedet.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---

    hodiny u avataru

    49 hlasy od 49 respondentů

    HASH
    HASH --- ---
    nyx nema ani misi, ani vizi

    ne ze by to bylo nejak potreba, ale dost by to ve vzajemne komunikaci pomohlo

    "co kurva chci, aby muj server vlastne byl?"
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    Nechci dlit nad dmouci dirou, ale trochu me sere, ze muj navrh na moznost pridavani obrazku k anketam se presel stylem, ja jsem tu boss a me se to nelibi. Myslim, ze pritom ani nepochopil, co tim navrhem sleduju. To je jedno, nyxu by to prospelo, ale nebudu ztracet energii nekde, kde to nema sanci klicit.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    NYX: jsou hodiny ktere pouzivas vice ci mene ... ja nejvic (ac je to na doktora) pouzivam ty na nyxu ... jen tak btw ;)
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: podle nasich predstav je tak, jak je prave ted (co se ubirani funkci tyce)

    KRALIK: imho sam dost nevi
    nebo nam to nerika, protoze by nas to nasralo
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: jaky ty v soucasne chvili sledujes hlavni cil nyxu? co nejvice uzivatelu? co nejvice platicich uzivatelu? co nejvice reklamy? ...
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: Aspon bude presne podle vasich predstav
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam