• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: melo by se to snazit skryt skutecne jen tu cast adresovanou ignorovanemu...pokud je cast ignorovanemu a dalsi odstavec bez udani adresata, tak to asi skryje i to.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A Když někdo v jednom přípsěvku píše více lidem, nebo třeba jeden odstavec ignorovanýmu a druhej někomu jinýmu (nebo nikomu, jen do davu bez udání jména), tak to řeší jak? Skryje všechno/skryje čast/neskryje nic?
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: nepodarilo se nacist nahled z vimea...kdyztam to dej do kudlanky, ja to opravim
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: ono to dlouho (tak pul roku tipuju) fungovalo tak, ze tyhle smazane casti byly jen castecne zpruhlednene...prave aby to slo nejak otestovat ;)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: parada, dikes. je to sice jen v premiovce, ale aspon o dalsi duvod vic, si ji zapnout. uz by me to melo rozhoupat snad :)

    (jj nedivim se ze nikdo nehlasil problem, pac i kdyby byl, tak si toho nikdo nevsimne, pac proste nevidi ze zmizelo neco vic:)
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=all

    "skrývat odpovědi ignorovaným lidem"

    nejsem si jisty, jestli to neni jen v premiovce. a samozrejme obcas to muze skryt neco vic/min nez by melo, ale zatim nikdo problemy nikdy nehlasil
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    mozna je to blbost, ale napadl me takovej upgrade ignoru.. neslo by udelat, abych vubec nevidel diskusi s clovekem kteryho mam v ignoru? myslim tim, aby se mi nezobrazovali prispevky, nebo casti prispevku (ten konkretni odstavec), kde je odpoved tomu danemu cloveku?
    takze sice nevidim to co fakt videt nechci, ale vidim pak utrzky a nesmyslne vety vytzene z kontexu, lidi, ktery na to co nevidim odpovidaj.
    FANAE
    FANAE --- ---
    AETHER: Prispevek u kteryho jsem na ty odpovedi koukala je ze 7.10, ma u sebe asi 7 odpovedi ([ RIWAA @ KORZETY a vse kolem ], ten odkaz se objevil kdyz jsem potom rychleji vyscrollovala uplne nahoru ([ NUFINKA @ KORZETY a vse kolem ]) - byly tam ty znaky misto prispevku, po obnoveni to zmizelo, tak treba jen chvilkovy zblazneni, ale rekla jsem si, ze by to bylo treba uzitecny dat o tom vedet
    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: zalezi na tom, kolik lidi by ho zaplatilo
    ale to ty imho vis
    AETHER
    AETHER --- ---
    FANAE: a ze kdy je to? nejedna se o nejaky starsi prispevek?
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: za petikilo na rok? to je dobra reality show, to bys na tom mozna vytrisknul i vic;)
    HASH
    HASH --- ---
    ANARCHY, ANARCHY: pokud budou pri vstupu platit 500,-, tak proc ne
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    byl ted nejaky vypadek?
    FANAE
    FANAE --- ---
    Tohle (akorat podstatne delsi) se mi objevilo v prispevcich, kdyz jsem pouzila to zobrazeni odpovedi, je to klikaci a odkazuje to na ten prispevek ve kterym to je.

    ej�_��L ���\lSKkmK��~��E��'�r�8� +���r��2�t,��V[ko��hm�Y,m$I%��B�2+c���]$�o�b���g}w�9 $�[E[��Fc��D� ��C�#��T0*\�'�]�kY�b�On��cs+23#�0�R }t���dzu����8�H�-�]�q:hْgp��/Jԍ�`H�sR�L{���ȵ�@x�����%˧q���\'m�Wb@:�g'qe{sX�9L����1��}�,aa0��7-�x�����Vq���^;yc�H\@���{��v`Apth�����E���KW��9=��#V�w�W����:�{ Ѷq���̿nDʵ���\Tі�:`Y��&��� ��a�[i" �a���b�p ������N��_�f-/����m>>K��m��#No�u���5�@[^�bx,f .�d0ܵ��*= hn��8ϴr#��� {¾R�Z4�����GޤK�M��c�Y�%\s^��ϖ����_R'���b���%��9���xݮC!
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HASH: Haši, zkamaraď se s Nyxem osobně, párkrát se ožerte, staň se jeho velmi blízkým přítelem, staň se velmi blízkým s jeho rodiči a dětmi, strav s ním párkrát dovolenou...

    ... a pak mu jednou někdy u vína navrhni nějakou změnu tady na nyxu.
    Takhle to funguje, ať je to uzákoněné nebo ne.
    Je to vždycky přes lidi (přes to, kdo se kdy s kým ožere), a ne přes to, jaké jsou "oficiální regule".... ;)
    NYX
    NYX --- ---
    pardon, jsem idiot :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    mi ted nyx pri kliknuti na bookmarks z bookmarsk vyhodil tohle okno:


    treba to bude nekoho zajimat ;))
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: dej screenshot
    VANEK
    VANEK --- ---
    Nemohl by img náhledu z Youtube mít height a width? Třeba by mi pak spouštěcí tlačítko nepřekrývalo předchozí text...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam