• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VIDA
    VIDA --- ---
    Ještě jednou bych se chtěla zeptat, jestli by nebylo možné mít tři volby v sekci pro odvážné. Přistupuji z domova (skin AETHER, zapnuté ikony), z práce (AETHER, vypnuté ikony) a z mobilu (VECTORův skin pro mobil). Problém mám vlastně jen s vypínáním ikonek v práci. Než se k tomu v nastavení proklikám, už abych zas vyfárala.

    Třeba by to ocenil i někdo další.
    NYX
    NYX --- ---
    KAMCZA: ono se to prevadi pri odesilani, ne pri zobrazovani.

    takze asi jedine pridat do skinu:

    div.embed-wrapper { display: none }
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    NYX: škoda, že to nufunguje, docela jsem si to oblíbil, když to ještě fungovalo. Bylo by fajn mít možnost to tedy alespoň vypnout.
    NYX
    NYX --- ---
    COLBEN: dej to do kudlanky prosim, mrknu na to az budu schopny trochu premyslet
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    hoj, rekl bych, ze je zabugovane nabizeni nejpravdepobnejsich vysledku pro vyhledavani diskuzi... kdyz si napr. dam php tak mi mezi peti preferovanyma diskuzama nevyjede hojne navstevovany klub "php + mysql" coz bych rekl, ze neni ok
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: chyba v matrixu asi.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ted se mi stala divna vec.
    mela sem otevreny dva taby - postu a diskuzi A.
    v diskuzi A se ukazalo, ze pribyly 2 prispevky - od uzivatele X a uzivatele Y (ktery se mimochodem v dany diskuzi A nevyskytujou). kdyz sem ty prispevky rozklikla, zadny tam nebyly. Nicmene prispevky v diskuzi A nebyly smazany, nybrz do ni ani nebyly napsany (overeno ve vypisu poslednich prispevku). Byly napsany do diskuze B, kde se dana id X a Y bezne vyskytujou. Tab s diskuzi B jsem v danou chvili otevrenej nemela.

    Doufam, ze je to dost srozumitelne popsany :)
    nejakej bug? chyba v matrixu? a nebo proste jenom nevysvetlitelna shoda nahod?
    NYX
    NYX --- ---
    tak safari pod windows se chova ok, tak fakt nevim...
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    NYX: reset Safari je funkce, která vymaže všechnu uživatelovu historii, včetně cache a cookies
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    muzu potvrdit, OS/X 10.6, Safari 5.0.2. Nyx jsem tam poustel poprve, takze v cachi rozhodne nic
    NYX
    NYX --- ---
    nechapu. deje se to tu jeste nekomu dalsimu po vymazani cache?

    KAMCZA: resetem myslis vypnout/zapnout nebo neco jineho? tyhle veci jako js/skiny maji expiraci asi mesic a tohle nejake vypnuti/zapnuti prohlizece by je v cache melo nechat, pokud to clovek ma standardne nastavene
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    NYX: dal jsem reset Safari, takže se vymazalo úplně všechno.

    A chová se mi to tak doma i v práci, proxy nemám nikde.

    Na jiných stránkách se mi embosovaný YouTube chová normálně.
    NYX
    NYX --- ---
    KAMCZA: no, mas to rozbity :-/

    nemas tam nejakou proxy, ktera by to cachovala apod?

    btw: ted uz asi nefunguje reload pres ctrl+f5 nebo jak se to dela, ale musi se skutecne smazat cache prohlizece.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    a děje se to tak 3 dny, předtím vše v pořádku.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    nepomohlo. Zkoušel jsem to na čtyřech počítačích a na všech se to chová stejně.
    NYX
    NYX --- ---
    KAMCZA: zkus smazat cache
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Na OS X verze 10.5 mě ve všech prohlížečích zlobí YouTube plugin. Při kliknutí kamkoliv v dolním ovládacím panelu videa se video reloaduje a běží od začátku. Pokud je na stránce YouTube videí více, tak se spouští i jiné video než na které jsem klikl a celkově se to chová zmatečně.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Nojo vlastně; dík.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: pokud si clovek klub nebookne, po 14 dnech se smaze zaznam, ze v nem kdy byl. v premiovce to je rok. krome statistik se mu u te diskuze prestane i evidovat pocet neprectenych prispevku apod. u booknutych klubu se to nedeje, i kdyz mozna i tam nejaky rok nebo tak neco dam, at to tam nevisi vecne.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Mnojo, je tam.

    Když se ve statistikách soukromé diskuse neukazuje člověk, který do ní přispěl před měsícem a půl, souvisí to nějak s neviditelností, prémiovkou nebo tak něčím, nebo je to bug?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam