• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: aha, skin, thx
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: ptej se autora skinu
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    preco su tie +/- cisla spriehladnene? ked chcem vidiet kolko ma hlasov, tak na to musim prejst mysou co nie je najpohodlnejsie
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: res to tam, at je to pohromade
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    HOMOLKA: i kdyz toho programatora mozna do toho it :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    NYX: no...nevim kam bych tady treba zaradil programatora, kosmeticku, ....to zdravotnictvi by tam take mohlo byt + neco jako "ostatni"

    taky mi prijde divne oznaceni pomahajici profese (imho)
    NYX
    NYX --- ---
    prosil bych nejake komentare k tomuhle. diky

    [ NYX @ nyx :: trziste :: chybejici kategorie ]
    VANEK
    VANEK --- ---
    Nešel by upravit parser (nebo styl?) tak, abych když chci kolem BLOCKQUOTE standardní meziodstavcový volný řádek, nemusel ho vrážet inline mezi předchozí a následující volný text?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: na to mam odpoved: povypinej je smazanim par vyvolenych obrazku :) (moc mi kulaty rohy do [jakyhokoliv] designu nyxu nezapadaj a dneska uz ani nejsou 'cool'...)
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ja nezkoumal, jak se ty kulate nesmysly daji povypinat, tohle je snad default :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: pane, ano, pane .)

    je to divny ale, FF i Chrome podle me zaklady aritmetiky zvladaji na vybornou... nahraj novou verzi (muzes ji klidne o kulaty rohy odlehcit ;) a pak se uvidi.
    NYX
    NYX --- ---
    nahraju tam novej, jestli se na tom neco zmeni...
    NYX
    NYX --- ---
    takze je proste rozbitej colorbox ;)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: jo kde je ta chyba... spatne se spocita rozmer (nejednoho) obalovaciho divu, kam se pak nevejdou (zbytecny) kulaty ramecky spolecne s obsahem a obsahovej div se posune dolu, kde uz je v oblasti pod nadvladou overflow: hidden;...
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: mne to v Chromu taky zlobi. dokonce jsem spustil inspector :)

    tady mas par screenshotu, kde je chyba: http://213.210.174.123/pub/nyx/
    DONALD
    DONALD --- ---
    NYX: ja tomu par minut dal, ale je to jak hledat jehlu v kupce sena :) ale neni to zas tak nejak zasadni bug zejo
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    DONALD: tak to mě také, WIN XP, Firefox 3.5.4
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: on to tam snad uz i nekdo dal...proste nejaka haluz, no :) zkus pustit ten inspector a kouknout se, o co jde. jinak me nic nenapada.
    DONALD
    DONALD --- ---
    DONALD: chrome, Win7
    DONALD
    DONALD --- ---
    hele kdyz vlezu do LAST a kliknu na obrazek tak se mi zobrazi totok http://www.pikcr.com/nenapadka/show.php?fdf.jpg

    nejdriv jsem myslel, ze je to zkratka jen nejaka haluz, ale deje se to skoro bych rekl pravidelne, kdyz po delsi dobe vlezu do LAST, F5 vzdycky pomuze a pak se to nejakou dobu nedeje

    tak snad leda kdyby mel nekdo stejnou zkusenost, jinac to do kudlanky davat nebudu
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: dej to do kudlanky, ja to treba nejak zkusim odhadovat, ale teda neni to zrovna priorita :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam