• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LUXO7: Nove internetove humory je hodne specificky auditko, a neni chyba zbytku nyxu ze si nepochopil jeho styl.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LUXO7: Asi ses choval jako blbec no.
    HRAX
    HRAX --- ---
    LUXO7: Udelal to spravne... Nazev auditka rika vse - NOVE internetove humory, ne nejstarsi internetove humory. Uvedom si co si v tom auditku udelal a prestan byt NEWFAG!
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: diky, opraveno
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Tak udelej nejaky heat mapy a hod sem vysledky, urcite to bude zajimat i tvurce skinu ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ne. ale je v planu zjstit, jake veci se obecne nepouzivaji a zrusit je, cimz se to snad trochu zprehledni, pripadne ty matouci veci trochu zprehlednit.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Uvazuje se treba o naky verzi nyxu pro novacky, kde by byla pulka funkci vypnutejch (tim vypnutejch myslim totalne skrytejch)?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Chtělo by to dát do zakládání kontrolu kategorie a když se uživatel snaží založit v defaultní kategorii (systémové kluby), tak se ujistit zda skutečně chce založit nový systémový klub. Případně jinak zabránit automaticky zamítaným žádostem.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    HASH: a neni tady poprve... ale bohuzel asi nema nadeji na uspech :-(
    HASH
    HASH --- ---
    aha

    v tom pripade je TECHNIK vyborny napad
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: Nejde mi o to vidět kdo mi dává mínusy, ale aby byli moje mínusy vidět pro ostatní.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: "Právě proto jsem to hodil formou, že já bych si sám zvolil zda moje mínusy budou vidět a proto bych taky stále hodnotil tak jak hodnotim do teď"

    stydi se za sve minusy nebo ne?
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ja mam pocit, ze technik se naopak za nazor nestydi.
    HASH
    HASH --- ---
    TECHNIK: pokud se stydis za svuj nazor, tak se neprojevuj
    VIDA
    VIDA --- ---
    KOC256: Jak pravil VANEK. Doma stačí vypnout animace :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    KOC256: Asi je to moc strakaté a je poznat, že je to diskusák a ne seriózní web. (Příslušný skin neznám.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    návrh, prosba:
    NYXi... pokud mě někdo odkáže na příspěvek bylo by dobré aby bylo na první pohled zřejmé, že není poslední v diskuzi. Tak člověk třeba zareaguje a až pak si všimne že k tomu proběhla diskuze (třeba bez první odpovědi která je vázána přes interakci...
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Jinak jsem se dočetl:
    "NYX:co mam data (byt teda ze serveru, kde se hodnoti fotky), tak jakmile je to neanonymni, zmizi drtiva vetsina negativnich hlasu, predpokladam prave kvuli nize jmenovanemu. a pokud je smyslem minusu ta zpetna vazba, tak je to imho spatne a lepsi je nechat to anonymni."
    -Právě proto jsem to hodil formou, že já bych si sám zvolil zda moje mínusy budou vidět a proto bych taky stále hodnotil tak jak hodnotim do teď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam