• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ne. ale je v planu zjstit, jake veci se obecne nepouzivaji a zrusit je, cimz se to snad trochu zprehledni, pripadne ty matouci veci trochu zprehlednit.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Uvazuje se treba o naky verzi nyxu pro novacky, kde by byla pulka funkci vypnutejch (tim vypnutejch myslim totalne skrytejch)?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Chtělo by to dát do zakládání kontrolu kategorie a když se uživatel snaží založit v defaultní kategorii (systémové kluby), tak se ujistit zda skutečně chce založit nový systémový klub. Případně jinak zabránit automaticky zamítaným žádostem.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    HASH: a neni tady poprve... ale bohuzel asi nema nadeji na uspech :-(
    HASH
    HASH --- ---
    aha

    v tom pripade je TECHNIK vyborny napad
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: Nejde mi o to vidět kdo mi dává mínusy, ale aby byli moje mínusy vidět pro ostatní.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: "Právě proto jsem to hodil formou, že já bych si sám zvolil zda moje mínusy budou vidět a proto bych taky stále hodnotil tak jak hodnotim do teď"

    stydi se za sve minusy nebo ne?
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ja mam pocit, ze technik se naopak za nazor nestydi.
    HASH
    HASH --- ---
    TECHNIK: pokud se stydis za svuj nazor, tak se neprojevuj
    VIDA
    VIDA --- ---
    KOC256: Jak pravil VANEK. Doma stačí vypnout animace :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    KOC256: Asi je to moc strakaté a je poznat, že je to diskusák a ne seriózní web. (Příslušný skin neznám.)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    návrh, prosba:
    NYXi... pokud mě někdo odkáže na příspěvek bylo by dobré aby bylo na první pohled zřejmé, že není poslední v diskuzi. Tak člověk třeba zareaguje a až pak si všimne že k tomu proběhla diskuze (třeba bez první odpovědi která je vázána přes interakci...
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Jinak jsem se dočetl:
    "NYX:co mam data (byt teda ze serveru, kde se hodnoti fotky), tak jakmile je to neanonymni, zmizi drtiva vetsina negativnich hlasu, predpokladam prave kvuli nize jmenovanemu. a pokud je smyslem minusu ta zpetna vazba, tak je to imho spatne a lepsi je nechat to anonymni."
    -Právě proto jsem to hodil formou, že já bych si sám zvolil zda moje mínusy budou vidět a proto bych taky stále hodnotil tak jak hodnotim do teď.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VIDA:
    Proc zrovna v praci vadi ikonky?
    NYX:
    A co to udelat dynamicke? Klidne i 10 :)
    ESTEN:
    A co kdyz to nechci delit podle prohlizecu ale podle IP?

    Co treba mit nejake oblibene a proste mit moznost v selectboxu ppo prihlaseni zvolit skin pro dane prihlaseni. Preklikavani nekde zasite v nastaveni je vopruz a kor kdyz si tam nemohu nastavit dalsi skiny na zapamatovani... (jo mohu pouzit blok ale to fakt uz se mi nechce, kdyz to muze lezet v databazi a prace je to na 10 minut implementace)

    NYX:
    A dela to opravdu nekdo? Nedokazu si predstavit ze budu duverovat skupine rpazaku ze poznaji co je opravdu dulezite/dobre/pekne/... ;-) (rypnuti...). V odbornych forech se palecky vesmes nepouzivaji a tak stejne musim cist vse... :)

    DONALD:
    NYX:
    v Opere to zlobi taky poslednich par tydnu. ale jeste se mi nechtelo mazat cache tak jsem s tim neotravoval...
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    SKAFF: No tak mě se právě zdá, že to lidi zneužívaj naopak k tomu, že už z principu některejm svejm neoblíbenejm ID dávaj aniž by hodnotili kvalitu příspěvku.

    ESTEN: Dík. Myslel jsem si to.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Muzes jim to prece psat do posty, kdyz chces.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TECHNIK: zalistuj do historie, ceka te dlouhy cteni. Abstrakt: nestane se.
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Nedalo by se udělat to, že by se dalo v uživatelskym menu nastavit jestli si přeju aby se ukazovalo komu jsem dal mínus stejně tak jako komu jsem dal plus? Nějak nerozumim tomuhle pokryteckýmu řešení že komu "lížu prdel" vidět můžu, ale když do ní někomu "kopu", tak to nevidí. Pochopte. Nejde mi o to vidět kdo mi dává mínusy, ale aby byli moje mínusy vidět pro ostatní.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    tak si ho holt uloz a priloz rucne, proc chtit po serveru aby neco zbytecne stahoval za tebe?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: a to bych prave rad...
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ne, to nejde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam