• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a ono to bude nejak skakat kdyz se jim pri cteni bude skladat editor. bylo by treba zajistit aby se prvni poskladala stranka sama... BTW nebo to udelat na extra klikatko s defaultem "OFF"
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: jsem si jisty, ze na tohle by lidi nadavali :) prece jenom to chvili trva a v tu chvili by lide chteli uz davno psat, misto toho by se jim tam skladal editor.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    na onFocus u textarey? ne vždy potřebuji to načíst zrovna při prvním písmenu :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    NYX: při kliknutí na "odpovědět", nebo na TO ONO tlačítko by se to mohlo zobrazit a TO ONO tlačítko udělat z tlačítek "odeslat | náhled | NO-HTML", který zobrazovat (stejně jako "příloha") až po kliknutí na TO ONO tlačítko? A to textarea bych zmenšil na dva řádky (a roztahovací), jelikož by to bylo jenom na hledání.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no dobre, ale jak casto do toho klubu lezes a nic tam nenapises? zvazoval jsem nejake tlacitko vedle te textarey, ktere ji nahradi editorem a pak to takhle nechat zapnute vsude, ale nevim moc kam to tam dat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    proto si to dobrovolne (ne)volim ne? :) kdekoliv jinde to resim jednou za rok. do klubu prispivam casteji a morduji se s <b|i|...> :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: nejde o nacitani, spis o to, ze vykreslit cely ten js bastl prece jenom trva o neco dyl nez jednoducha textarea :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX: http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1193

    Aha. takze je presne tam kde je k nicemu... :) no to snad resi cache ne aby nezdrzoval :)?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    promin
    NYX
    NYX --- ---
    DAWYT: jen je mozne filtrovat prispevky majici vic nez X palcu...objevi se na to panel kdyz najedes nad to "kladne hodnoceno / od vcera / za tyden apod"
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    ahoj filtr nic nenasel, je mozne vyhledavat nebo sortovat podle +palcu? Napr. v auditku na hudbu, jaky prispevek mel nejvic plusu.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tak uz snad funguje resizovani obrazku pri uploadu v trzisti a galerii (na 900x900 max) :-)
    DENISS
    DENISS --- ---
    NYX: tak nic uz jsem na to prisel bylo to prohlizecem,,firefox nak selhal,,,diky
    NYX
    NYX --- ---
    DENISS: pravdepodobne sis zakazal zobrazovani obrazku z i.nyx.cz
    DENISS
    DENISS --- ---
    Ahoj...neni to pripominka jako spis pomoc nicmene nenasel jsem vhodnejsi klub: mam problem se zmizenim ikon jak v diskuzich tak v celem systemu vcetne me vlastni ... tusite kde muze byt problem? pouzivam prohlizec .....Diky moc
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to te snad nikde nenechalo, ne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a me se zrovna zacao libit ze jde uploadovat i vetsi jak 900px :)
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz snad funguje resizovani obrazku pri uploadu v trzisti a galerii (na 900x900 max)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: diky, velikost to snad uz hlida a resiznul jsem vse spatne nahrane
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam