• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LO_
    LO_ --- ---
    NYX: co jsou cache prohlizece, prosim? :-)
    NYX
    NYX --- ---
    LO_: zkus nejdriv smazat cache prohlizece, obnovit stranku a zkusit to znovu.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KOC256: "konverzace" v mailu ti to neřeší? Btw jsem taky pro "soukromou poznámku", kterou bych si mohl ke každýmu napsat.
    LO_
    LO_ --- ---
    mam problem, kdyz chci nahrat fotku k inzeratu. Od vcera, a dnes to neni lepsi.

    probíhá nahrávání - zbývá nahrát 1
    volné místo: 17.7 MB

    tohle se mi objevi pote, co dam nahrat fotku.. ale cekam dlouho a nic.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ::wish::
    1/
    u lidi z posledni konverzace v poste by bylo super abych si k nim bud mohl dat nejakou kratkou poznamku a nebo lepe aby se mi pri vjeti na ne zibrazila (stejne jako u odpovedi v klubech) posledni konverzace.

    Duvod:
    casto komunikuji s lidma ktere jako takove neznam a pak dlouho hledam s kym jsme resil urcitou vec a behem toho jsem jine veci resil s dalsimi 5ti lidma (ktere opet vesmem neznam).

    ---

    2/
    seskupovani posty. Je to dalsi moznost jak resit bod 1. s nekym obratim dve zpravy a pak se rychle ztrati kdyz s nekym jinym protocim 20zprav. byla by OK moznost moci zobrazit jednu posledni zpravu na jednoho uzivatele.
    NYX
    NYX --- ---
    ano
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Tak znova a jinak. Kdo má právo zakazovat přístup do diskuze? Ten co má právo "úpravy diskuze"?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    tak to byla chyba na mym přijímači :-)
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ad mysql bug - ulozit stranku a poslat na mail.

    co se nahravani tyce, asi mas v cache starou verzi swfuploadu, uz by to melo totiz fungovat.
    HASH
    HASH --- ---
    kdyz zkousim v marketu k inzeratu nahrat 4 fotky s velikosti ~600kB kazda, tak se nahraje jenom ta prvni a dal se nic nedeje
    taky to behem toho zahlasilo nejaky mior MySQL bug
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    mám tady takovej problém.. nějak mi nejede nyx ve firefoxu..(nenačítá ikonky a celkově všechno hrozně trvá).. je s tim problém ode dneška od rána.. v exploreru všechno funguje normálně.. je chyba na mym příjímači? nebo jak?
    VANEK
    VANEK --- ---
    KYTT: Navrhoval jsem, zamítli mně.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KYTT:
    tam jsou uzivatelske atributy ne?
    KYTT
    KYTT --- ---
    jen taková drobnost...co přidat možnost přidat si do contact informations i twitter? Je tam hromada různejch možností(facebook, myspace, linkedin), ale twitter ne :)
    NYX
    NYX --- ---
    EVIE: a bylo to snad?

    tady mas dump starych zaznamu
    https://www.nyx.cz/index.php?l=blogexport
    EVIE
    EVIE --- ---
    KYTT: jo, teď jsem to našla, ale tak stejně .... vyjádření, dřív jak za měsíc to nebude ....
    KYTT
    KYTT --- ---
    EVIE: na gate o tom vyselo upozornění poměrně dlouho...
    EVIE
    EVIE --- ---
    seženu tu někde nějaký vysvětlení, co se stalo s blogem. Jako beru, že třeba převedení do prémiovky, pro ty co platí, ale smazat všechny staré záznamy uživatelů bez předchozího upozornění mi přijde trochu moc .....
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    NYX: díky díky.
    NYX
    NYX --- ---
    BIHARYS: klikni do pole nahore, v kterem je napsano "hledat..." a rid se instrukcemi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam