• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: ted ti asi nerozumim, preskakovani novych myslis ty v bookmarks, nebo ty v klubu?
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: tak uz to fungovalo, ale po nejakych zmenach to prestalo byt mozne.
    s tim preskakovanim novych mozna neco udelam, klidne to dej do kudlanky, muzu to otestovat. to zase driv neslo a ted by to mozna mohlo jit :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: s tim se asi nic delat nechystas, co.. a kdyz jsou novy prispevky v klubu jen od ignorovanych, je sance, ze se nekdy nebudou zobrazovat jako "new" v bookmarcich a historii?
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: ano
    WOODMAKER: mozna sem chodi jen jako neviditelny a nema te ve visible listu
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    prispevky ignorovanejch uzivatelu se odfiltrujou az po limitu poctem prispevku na stranku? Protoze ted kdyz vlezu do anketovyho klubu, vidim jen jedinej prispevek ([ ADAMFC @ ANKETY všech témat ] )..
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KOMU: TMA --- --- [nepřečteno] --- 17:06:59 14.11.2010
    ... to nějak jde? To ten člověk od onoho data nevlezl do pošty, nebo nějak přeskočil mou zprávu, nebo se ta zpráva nějak "ztratila"? Je to možné?
    NYX
    NYX --- ---
    DEMONOFANARCHY: sleduj pres kluby a bookni si jen pro tebe zajimave kategorie, ne?
    NYX
    NYX --- ---
    // tak retweety uz slapou
    NYX
    NYX --- ---
    ...a mam pocit, ze ani retweety se neimportuji, ale ted nevim, jestli nejsou v tom api nebo jestli v nem zacinaji prave na @...nejake specialni pravidlo prave na odfiltrovani retweetu tam kazdopadne neni
    NYX
    NYX --- ---
    XCHAOS: filtruji se veci zacinajici @
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    tak mám pocit, že to přebírání z twitteru je dost náhodné, co ?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co moznost do vyhledavani dat vykricniky, abych mohl filtrovat posty bez obrazku pomoci neceho tohodle typu?
    !img
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MARECEK: to je docela cool feature... zapnul jsem to, ale zatím nic, tak si počkám, co z toho vypadne.

    jinak mělo by jít vkládat třeba i NYX statusy jako tweety... já to dělám přes síť identi.ca - s tím, že si propojím Twitter account s Identi.ca accountem. víceméně - kdybych NYXu řekl své identi.ca username a heslo, tak může NYX automaticky vkládat moje statusy na identi.cu i Twitter a já zabiju několik much jednou ranou ... (akorát tedy by to chtělo hlídat délku...)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: uvidime.. diky :-)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, nasel jsem tam jednu chybku...snad to bylo tim. i kdyz se docela divim, ze to s tou chybou vubec "fungovalo".
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    XCHAOS: jo jo importuje tweety na uvodni stranku do prehledu... najdes ho v nastaveni https://www.nyx.cz/index.php?l=gate;feed_config=1
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MARECEK: on je tu někde nějaký import z Twitteru ? wow :-)
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: ok, zkusim se v tom povrtat.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    zase blbne ten import z twitteru - zas mi to naimportovalo nekolik poslednich dni
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    skaff: k tomu ti jedine napisu "vitej na internetu"
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    SKAFF:
    SKAFF: problém je, že to co ti vadí, je prostě defaultní chování _browseru_, ne _nyxu_. je to tak prostě už víc než 15 let definované, cca od éry HTML/1.0 . Škoda, že si někdy začátkem 90. let nezašel na kafe se sirem Timem Berners Leem ... mohl si mu vysvětlit, jak by sis logiku interprertace URL v A HREFech představoval ty :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam