• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: aha, kudlanka
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: kdyz pozvu nekoho pres ten odkaz z posty (kde mu nabizim jak lidi, tak kluby), tak mu to ten pristup nezridi
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ? jak se ty dve moznosti od sebe lidi...nejak nechapu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kdyz zvu novy lidi do privatnich diskuzi, melo by jim to dat pristup, stejne jako kdyz zvu pres pozvanky primo z klubu?
    KEJML
    KEJML --- ---
    DUNAR_: Tak to vypadá na smolíka, v klubech panuje povětšinou diktatura
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    KEJML: A když je ta osoba vlastník klubu?
    KEJML
    KEJML --- ---
    DUNAR_: Od toho má klub správce, aby danou osobu z klubu vykázal, pokud mu skutečně škodí.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    Bylo by možné na základě hlasování uživatelů zabanovat problematického uživatele? Jen mě zajímá způsob, jak vyautovat notorické sabotéry diskuzí a evidentní primitivy.
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz by to melo byt ok
    NYX
    NYX --- ---
    vim o tom, za chvilku opravim. neco v poste predelavam. posta se posila normalne.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: no to samozrejme ano, ja jen naznacuji, ze majitele FB by takovy napad mozna uvitali, implementovali jako default a jeho puvodci mozna i zaplatili:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: tak pro FB se to da napsat nezavisle na nyxu
    AETHER
    AETHER --- ---
    FANAE: taky se mi ten napad libi;) mozna by ho Marvel mohl prodat Facebooku, jeste by vydelal;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KOKES: Pokud je to Nyxem tak dotaz a pokud telefonem tak informace. Ale mas pravdu, na ten dotaz jsem tam nejak zapomela :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    GENERIXX: to byl dotaz, nebo informace?:-D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Cauky, mam takovej problemek. Kdyz se pripojim z telefonu (LG KM900 Arena) tak nemam zadnou moznost pridat si pritele, pac to proste ten telefon nedava - neni tam zadny tlacitko a on asi neni schopny zobrazit to pop-up menu kde je moznost pridani do pratel... Stejne tak nefunguje pole hledat (to uprostred nahore co se zobrazuje vzdycky) - tady kdyz neco napisu a dam enter tak zacne vyhledavani, ale na tom telefonu zadny takovy veci jako enter nejsou. Potvrzuju to jen pres dotykovej displej a tam na to muzu "klikat" jak diva, ale jediny co se bude dit je, ze mi to bude porad skakat do vlozeni textu do pole...
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    v preview to ale opravdu byt melo...
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: jo, presmerovani curl myslim neumi v safe modu, tohle asi resit nebudu. ono se nic nestane, kdyz to v takovem pripade title nenacte.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Šmarjá, já jsem doteď žil v přesvědčení, že HTML5 je bezpečně na rýsovacích prknech! :-(

    Ale mluvíme o dvou různých věcech: kvůli zkrácenému charsetu se to zas sekne na první diakritice; ale když dám do browseru
    http://www.slevomat.cz

    jsem (zřejmě - kde je nějaká služba, kde takové věci ověřují? ne, command-line nástroje si instalovat nebudu) přesměrován na
    http://www.slevomat.cz/cs/

    ale parser to přesměrování nezpracuje a tak zobrazí jen původní adresu bez titlu.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: ne, ono to jen nepocita s tim kratkym zapisem charsetu, ktery prisel html5 myslim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam