• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HASH
    HASH --- ---
    novy system (W7-64b), uplne cista instalace Opery 11.00 a Chromu
    dela to stale dokola to, co predtim

    v momente, kdy mi nekdo napise zpravu nebo dostanu nejake upozorneni, vytizi mi to jedno z jader procesoru na 100%, dokud ji nezavru a pote mi to text do textarey pise rychlosti 2 znaky za vterinu

    pritelkyn Firefox na prichod zpravy reaguje uplne stejne
    v praci ve Chrome mi to dela taky
    nahodne to u znamych pozoruju, ale nikdy se nedostali k tomu, ze by to vysledovali az k nyxu - po mem upozorneni mi to uz jenom potvrzuji

    stejne se chovaji snad jenom maps.google.com, pokud je necham pustene pul dne v pozadi

    nechces s tim NYXi uz neco po tom pul roce udelat?
    klidne si vezmu notebook a nekam za tebou dojedu, sedneme si do kavarny a ja ti to ukazu, ale opravdu to neni jenom muj problem a opravdu to neni problem jenom Opery

    nekde jsi pri psani tech skriptu udelal chybu, ktera se tobe neprojevuje.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: to asi nechapu
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: nastav si v udalostech, ze te zajimaji treba jen akce z "mimo cr" a budes jich dostavat minimum
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: a co kdyby se daly vypnout pozvanky na akce? resp. blokovat je na zpusobu ignore?
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: teoreticky muzes po domluve zalozit dalsi id a nechat to rss importovat do feedu a komentovat tam.
    HASH
    HASH --- ---
    WOODMAKER: pay or die
    HASH
    HASH --- ---
    wish
    aby sli do diskuze jednoduse importovat rss feedy

    vyuziti
    moznost komentovat urcite udalosti primo skrz reply na nyxu, typicky RSS feed novinek nejake instituce, ktera ma na nyxu klub
    NYX
    NYX --- ---
    MATT: nijak jednoduse. z pohledu nyxu zprava jako zprava.
    MATT
    MATT --- ---
    slo by udelat, aby se na mail preposilaly z posty jen regulerni zpravy a ne i pozvanky na akce? bylo by to fajn.. ;)
    KOKES
    KOKES --- ---
    AXTHEB: to máš pravdu, to je teda úplně debilní
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KOKES: hlasuji pro 4
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KOKES: Takze A si dá B do ignore, může se mu beztrestně vysmívat a B s tim nemůže nic udělat.
    Uplně geniální nápad.
    KOKES
    KOKES --- ---
    njn, co zbývá? A si dá B do ignore tak, že:
    1) A neuvidí nic od B a B se mu beztrestně vysmívá (současná verze)
    2) B neuvidí nic od A (může mu ale nadávat)
    3) ani A ani B se neuvidí a nemůžou na sebe reagovat.(můžou ale klub spamovat nadávkami na sebe - odnesou to ostatní)
    4) A i B podlehnou zraněním v souboji na kolty. (nyx.cz v.2030)

    mě by přišla nejpřijatelnější 2) čili opak, než je teď, izoluje to B
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Pomenujme veci pravými slovami.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Nie, na to je tu príliš mnoho debilov, ktorí sem naliezli hlavne vďaka voľnej registrácii a pozvánkam.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KOKES: Na to je tu prilis mnoho osobnich problemu:)
    FANAE
    FANAE --- ---
    KOKES: To je nejhorsi napad, co tu zaznel od doby co jsem na Nyxu - zrusit ignore, no fuj:)
    KOKES
    KOKES --- ---
    SKAFF: ignore izoluje především majitele, ne? takže buď chcete, nebo nechcete:-)
    Andraste to podle mě chce otočit, ignorovaní reagujou na její příspěvky a ona si to nepřečte. Co ignore zrušit, nechat ho jen pro poštu(aby neotravoval s pm) a nechat to správci diskuze, ať dá trollovi ban...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANDRASTE: Ja by som bral možnosť globálneho ignorelistu všetkých na Nyxe okrem výslovne povolených ID.

    Ale to už som párkrát navrhoval a nikdy to neprešlo :)
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: ja tem lidem beru moznost davat dalsi pozvanky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam