• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    CRAZY_IVAN: jdi do nastaveni a zaskrtni si "skrývat odpovědi ignorovaným lidem"
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    K funkci ignore.

    Vím, že je to složité, ale když už, tak by IMHO nebyla od věci možnost nezobrazovat příspěvky lidí, kteří reagovali na ignorovanou osobu - je mi jasný problém s tím, že ne celý příspěvek může být adresovaný oné osobě. Ale třeba by stačilo odstranit pouze to, že to je na někoho reakce, ať si to člověk hned nespojí (ano, diskuse mohou být nesmyslné - proto by to mohla být všechno zaškrtávací možnost). A při rozdělení příspěvku na více "reakcí" by se mohl příspěvek na "reakce" a reakci na ignorovanou osobu prostě nezobrazit.
    Jsou mi jasné všechna negativa, ale... provedení by nemělo být TAK složité a pokud by bylo jako volba, tak by to nebylo na obtíž.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: No škoda, ale třeba se k nějakým user scriptu v dohledný době dokopu, i když javascript jsem neviděl pěknejch pár let...
    VANEK
    VANEK --- ---
    KOC256: Podle toho, jestli to čeká; ale jo, ještě se to mnohdy utne po míň než 1 dni, jak jsem tu onehdy řešil.
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: no to se mi moc delat nechce, ale melo by to byt snadno resitelne user scriptem...staci ze vsech url odmazavat parametr n=XXXX
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nešlo by do nastavení přidat položku, která by při aktivaci vynutila obnovení stránky se sledovanejma diskuzema po návrátu zpět z klubu i při vypnuté reklamě?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    tak to asi nema cenu posilat jeden den :D nez si toho vsimne tak to bude fuc :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    hned
    KOC256
    KOC256 --- ---
    pokud nekomu prevedu premiove dny zacnou mu platit hned nebo az si je nejak aktivuje?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HASH: teoreticky by to mohol byt skin. gulate rohy urobil zmenseny tab
    HASH
    HASH --- ---
    TOMAS3333: neni, u me je to odjakziva cajk
    budto pouzivas starou nebo mas spatne upraveny skin, prip. mas user scripty

    me tam zaujaly ty kulate rohy - MAC?

    HARALD: proc na to reagujes, kdyz ji nepouzivas?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Že sem ještě ty bugy Opery hážete....
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: chjo, takze zase je na vine opera? to som si mohol mysliet :D
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne ocividne to mam nastavene spravne a je to problem overlibu/prohlizece...tj. ja to nespravim, overlib opravdu odmitam zkouset opravovat :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: jaky browser? u me to funguje ok

    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    jednoducho ked to dosiahne koniec obrazovky, tak nech to nejde dalej ale nech sa zastavi, lepsie to teraz znazornit neviem

    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: kudlanka
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: tak mi dej screenshot, jak to blbne, at vim, o cem mluvis.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: jaky?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    nemohol by ten "box", ked odkazujes na nejaky prispevok "narazit" na spodnu hranu? proste ked je nizko a uteka pod obrazovku, tak by sa mohol zastavit a posunut vyssie
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam