• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VIXLE:
    probud se :)

    Proc by nekdo drzel forum jen s temi nejlepsimi lidmi (dejme tomu 10 000) a platilo mu treba 200 kdyz muze tech lidi tu mit 50 000 a stale vice a z nich mu bude stejne narocnou sluzbu platit treba 1000 lidi.

    I kdyby toto neplatilo tak to uz je ohrana pisnicka... proste to tak je protoze to tak NYX chce :)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    nebylo by vhodny trochu omezit prisun pozvanek? vim ze se to tu asi probiralo, ale posledni dobou si cim dal vic vsimam duplicitnich id a sam mam pozvanky, pro ktery nemam vyuziti.. bylo by podle me fer aby pozvanky pribyvaly podle nejakyho vzorce nezavislyho na poctu uzivatelu (tzn pocet pozvanek rozdanych v urcitem casovem obdobi by byl konstantni)

    sam jsem tady na pozvanku a nechci je uplne zatracovat, ale prijde mi ze je jich zbytecne hodne a s tim i zbytecne pribyva lidi, kteri pro nyx nejsou zadnym prinosem..
    HASH
    HASH --- ---
    Jsem vylozene nadsen z toho, ze nyx umi vkladat soundcloud

    2010 Discography Mix
    http://soundcloud.com/deejaykue/2010-discography-mix


    +++
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE: nicméně koukám, že to TORI alespoň do příslušných kategoriálních klubů píše (o smazání diskuze), takže jdu hledat :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX:
    Samozřejmě by to chtělo aby v příslušném seznamu bylo více informací - a nevím, jestli je to možné, nicméně:

    Kategorie ve které byl zařazen. - zejména
    Poslední majitel (či i předchozí pokud to jde)
    Poslední název (či více pokud to jde)
    První název (se kterým byl založen)
    jak jsem psal,link na snapshot obsahu před smazáním.


    HASH: což je samozřejmě u klubů které v bookmarkách nemám, jen je po letech hledám, úžasně pomáhá. kkthxbb
    HASH
    HASH --- ---
    GREATDRAKE: pouzivej kategorie v bookmarks
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: a podle ceho bys ten klub chtel hledat? podle vsech predchozich nazvu?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Bylo by hezké moci se někde dočíst (a ověřit si tedy) že daný klub byl smazán. Přeci jen v době proměnlivých názvů a předávání mezi majiteli (když si jeden samozřejmě nepamatuje číslo klubu) je to občas dlouhé hledání s nejistým výsledkem.

    (a u toho smazání by byl třeba odkaz snapshot obsahu před smazáním aby se dalo identifikovat ano - to je asi ono)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    neslo by nastavit, aby v pripade ze hyperaktivni admin klubu smaze nejake reply na mne, mi to reply bude poslane postou? semtam se mi stane, ze vidim u klubu reply na mne, vlezu tam a nikde nic...
    HASH
    HASH --- ---
    ty makeri "woodmakeri" jsou osklivi.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ty ikonky "chybí ikonka" jsou ošklivý.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    EKIM: Ta kompenzace za mstive reference je obzvlaste vtipna. Chvala pozvankam!!
    HASH
    HASH --- ---
    MICTECH: ty ses nemalo narocnej :)
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: bug asi, ve sledovanych to urcite nefunguje. ale obcas vidam, ze to blbne. jen nejak moc netusim proc.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    NYX: to flow pridavani prispevku je naprosto genialni, diky

    Drobne vylepseni by bylo, kdyby se to znovu objevilo, kdyz to zmizi potom, co se mi zobrazi standartni textarea a ja se objet dostanu do stavu, kdy ten standartni formular nevidim.
    NYX
    NYX --- ---
    EKIM: ja od prvnich dvou nevidim zadne prispevky, od posledniho jen jeden inzerat. cim presne skodi?
    EKIM
    EKIM --- ---
    Mám dotaz, dal jsem pozvánku člověku jenž jak bych řekl, není zrovna přínosem,tak říkajíc všemy směry a za to bych zasloužil min pěstí. Tedy existuje možnost smazání jeho dvou-tří duplicitních nicků? Samozdřejmě mě k tomu táhne touha po pomstě jenž bude jednoho krásného dne zapomenuta ale stejně mi to nedá,a v zájmu zachování kvality nyxu cítím že je to především mou poviností se zajímat o nápravu veci s vyšší podstatou než je hloupá pomsta,řekněme zotpovědnost. Jedná se o tyto nicky ,,BILA_HORA,, a jeho pozvaný ,,CTIBOR,, a nick ,,JBA,, jenž je sice pozvaný od id jezinka ale je 100% duplicitní id ,,BILA_HORA,,
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    HARDCABB: neco takovyho by bylo super v historii! s tim ze cislo by znamenalo pocet klubu, kde pribyly prispevky...
    (wish)

    ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    feature? bug?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam