• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FATBWOY
    FATBWOY --- ---
    je mozne zmazat/zrusit konto?
    ak ano, ako prosim, help som prescrolloval ale nevidel som to tam
    KOC256
    KOC256 --- ---
    To deleni pracovnich auditek je k posrani. drive stacilo sledovat jedno a ted aby clovek sledoval dve protoze nekdo je schopny to dat do podkategorie a nekdo ne. tak bud jedno spolecne a nebo striktne vyzadovat druhou uroven... nebo nevim... ale takto to je na pul cesty na pikacu...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    NYX: Dik moc! uz jsem zase in!
    NYX
    NYX --- ---
    LENDULIK: zkus vymazat cache prohlizece.
    HASH
    HASH --- ---
    LENDULIK: asi te system vyhodnotil jako prilis lame na interakci s ostatnimi, to se obcas stava

    nemas nahodou profil na libku? obcas se to lidem stava...
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    prosim me nefunguje odpovidani na prispevky... pri kliku na ikonku se nestane nic....:-(

    a nemuzu pridavat ani palce....

    .... jsem vlastne totalne out.....
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: s timhle se staci obratit na Nyxe, vetsinou tech klubu neni zas tak moc
    VANEK
    VANEK --- ---
    Pěkně prosím, nešlo by "odkazovaný příspěvek již není v databázi" u permalinků na smazané přesunout tam, kde člověk dotyčný příspěvek čeká, tedy POD formulář pro příspěvky?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    slo by udelat, aby se veci do reminders ukladaly (resp. sezarovaly) dle toho, kdy si je tam clovek ulozi a ne dle data prispevku? pro prehlednost.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    HASH: co tady čtu, tak nijak.
    HASH
    HASH --- ---
    btw jak se obecne resi, kdyz klub prijde o zakladatele (ban apod)?

    Protoze spravci sice nejaci mohli zustat, ale zadny z nich uz nema pravo promotovat dalsi, coz casem usti v kluby o ktere se nikdo nestara
    EXX
    EXX --- ---
    prosim zprovoznit filtr abych si mohl vyhledat komu všemu jsem dal referenci za obchod. Například nemůžu najít od koho jsem kupoval telefon, byli jsme domluveni že když s nim něco bude , zkusí mi to protáhnout reklamačnim (nebyl k němu vyplněn záruční list)
    NYX
    NYX --- ---
    ONDRASM: ano
    ONDRASM
    ONDRASM --- ---
    velikost přílohy, resp souborů, které mohu vložit je omezená na 10MB?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: ze se zas vracim k tem pozvankam :) ...nemohl bys vegenerovat nejakou grafiku, kdo koho pozval? mne by fakt zajimalo jak moc rychle se „mor“ siri. myslim, ze i pro nektery uzivatele by bylo zajimavy videt, ze i kdyz oni pozvali treba jen 2 lidi, tito dva jich sem pak dostali v dalsich generacich treba 20.

    rodokmen ID.
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: nyx jede na debianu stable, takze je spis na miste se ptat, jestli tam ten bug UZ je :-) kazdopadne 64bit, tj. stejne je to fuk
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NYX: udajne jen 32b Windows a Linux, nevim take, zda to neni jen v te predpospoledni verzi.
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: to se tyka jen 32bitu, ne?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Bezi NYX na aktualni verzi PHP? Objeven vtipny bug, pokud se nekde v aplikaci pouzije hodnota 2.2250738585072011e-308 .. tak server zatuhne :)
    PHP: PHP 5 ChangeLog
    http://php.net/ChangeLog-5.php
    VANEK
    VANEK --- ---
    WOODMAKER: Levá ruka - pravé ucho :-( (Aneb vodu vylejeme z hrnce a převedeme na předchozí případ.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam