• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    8.0.552.237 taky bez problémů
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz mozna vim, co ted?
    NYX
    NYX --- ---
    ted jsem to zkusil a nic takoveho se mi nedeje (10.0.642.2 dev)
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    jj, na chromu mi to dela taktez
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    NYX: nechapu kde. chrome asi hapruje nebo co..
    NYX
    NYX --- ---
    KEJNO: to je nejake bug, ale rekl bych, ze na tve strane.
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    Dotaz.

    To je nejaka novinka nebo bug, ze se mi co 5 sekund refreshuje nyx?
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: ty starsi se tahaji aby bylo jasne, na co lide v tech novych prispevcich odpovidaji. predelavat to jen kvuli obrazkovym klubum se mi moc nechce.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Nějak si nedokážu vybavit, jestli už se to někdy probíralo (kdyžtak mě přivítejte), ale ocenil bych, kdyby bylo možné kliknutím na NOVÉ (NEW) v záložkách zobrazit opravdu jen nové příspěvky v daném klubu. Bylo by to fajn zvláště u obrázkových klubů, kde je teď nutné čekat, než se (zbytečně) donatáhnou ty staré až do limitu výchozího počtu příspěvků. Já vím, můžete argumentovat tím, že nemám mít implicitně 50 příspěvků v klubu, ale například pro textové kluby je standardních 10 docela málo.

    Druhá věc, která s tím souvisí, je zobrazování počtu nových odkazů a obrázků v klubu a možnost prokliknout se z těchto statistik do klubu s použitím filtru na href nebo img. Pokud mám řekněme, klub se 100 novými a 8 obrázky, rád bych viděl těch 8 nových obrázků. Jenže když kliknu na odkaz I8, stejně jako v předchozím případě se vyfiltrují nikoliv jen nové, ale také starší příspěvky. Takže se (v mém případě) začne natahovat posledních 50 obrázkových příspěvků. FUUUUUU. Omezit tyto filtry pouze na nové příspěvky v klubu by hodně pomohlo.
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: leda upravou url ted. ale mam to snad v kudlance.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    je mozno si vyhledat inzeraty konkretniho uzivatele?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: reseni: ctrl+klik na nahled, img do novyho tabu, kde se nema co posrat.
    HASH
    HASH --- ---
    wish
    palecky pro prispevky ve feedu na gate
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    clovek si postezuje a najednou to funguje...
    v kudlance to je: http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1225 (ac cileno na Operu, v Chromu jde o to samy viz http://213.210.174.123/pub/img/nyx-market.png )
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KRALIK: ja to reknu: Kudlanka!
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: nemohl by ses pokusit opravit zobrazovani obrazku pres lighbox nebo co to je v Chromu v last/trzisti? porad stejnej bug, ramecek se zvetsi a pak se zprcne jen do levyho a horniho ramecku.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to ano ale musis je to naucit tim ze tu hlavni zavres... :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: treba pak bude stacit sledovat jen tu podkategorii, az se to tam lidi nauci radit :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a k cemu pak sjou ty dalsi? v te spolecne toho bzase tak moc neni aby se to muselo delit... a to jsem tu psal jeste pred tim "nesmyslnym" delenim
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: vzdyt to spolecne stale obsahuje vse, at uz tam je kategorie vyplnena nebo ne, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam