• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KID_MCHUTT: rozdávali sa nejaké úplatky? ja som žiadnu obálku nedostal :/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    za obálku v poště chválím, tohle se hodí :)
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    NYX: U me je problem v tom, ze ja kalendare typu ala Outlook, Google apod. vydrzim pouzivat max 14 dni . . . kdezto tady visim skoro furt ze jo . . . velky fanda mobilu take zrovna nejsem (s mou 6300i :D )
    Ale priznavam, ze to je muj osobni problem . . . Takze muzeme v klidu zapomenout, jen me to tak napadlo .)
    NYX
    NYX --- ---
    TALAGE: on tu driv byl, ale prakticky se nepouzival. neni jednodussi pouzivat proste google kalendar nebo neco podobneho? upozorneni na mobilu jsou stejne praktictejsi, ne? nebo v cem by byl kalendar na nyxu lepsi?
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    Ze jsem tak smely, nebylo uvazovano o soukromem kalendari, jednoduchem, ale s pripominkou do posty?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proc nejde nastavit positive=300 ? :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Áha, dík
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: top* zahrne i topic, ktery se nachazi ve vsech odkazech na predchozi prispevky apod...filtruj =top
    KEJML
    KEJML --- ---
    Je nějaký důvod proč nejde filtrovat slovo "top"? :) Vždy se zobrazí jen celá diskuze
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: dalsi pokus, az to spadne, pujde to zas do toho provizorniho stavu.
    TUILE
    TUILE --- ---
    jak je to ted s rt funkcema? psal zes sou vypnuty, ale okamzity upozornovani na postu funguje. je to nejakej dalsi pokus?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ad ty nesrovnalosti s hlasama - místo těch ikonek, co jsou vpravo by se dala udělat jediná, kterou by se po kliknutí zobrazily ty tlačítka, co tam jsou teď a i počet hlasů ... nechce se mi to rozvádět, tak to zkusím takhle:
    příspěvek, 0 hlasů, odpověď na příštím řádku:
    [ .... ^ (<) ]
    [ .... ^ (0-0) (upominky) (link) + - (>) ]
    3 hlasy, žádná odpověď:
    [ .... (+1) (<) ]
    [ .... (2-1) (upominky) (link) + - (>) ]

    kde ono (>) | (<) je tlačítko, který by schovávalo/zobrazovalo nějaký ty ikonky, no.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    dle postu nize mi jine reseni nevyplyvalo ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ja uz mu dal premiovku, aby to mohl vypnout ted hned a nemusel cekat na zprovozneni. vypnuti JS je trochu kanon na vrabce, kdyz na nem zavisi spousta jinych veci tady.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    nepomohlo by vypnout JS?
    NYX
    NYX --- ---
    aha, tak i tam se to asi zobrazuje v zavislosti na tom, jestli clovek ma nebo nema ten chat povoleny. no, tak zkratka az casem uvidis vlevo dole modreho panacka, tak na nej klikni a povypinej to :-)
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    NYX: Obávám se že tuto nabídku nemohu měnit. viz příloha. vím že to tam bylo ale prolezl jsem celé nastavení ale nenašel jsem to. nehledě na to že musím refresovat pro zobrazení pošty...momentlálně (asi tam něco děláš)

    NYX
    NYX --- ---
    PROZAC: to se bude tykat toho chatu, on navazuje spojeni, ktera zustavaji trvale otevrena. da se to zrusit vypnutim chatu pres toho modreho panacka vlevo dole (ted to je zapnute jen v premiovce, tak tam asi neni, ale melo by to jit vypnout i tady pres to "upozornovat na zpravy okamzite" - https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=mail )
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    Ahoj, hloupá otázka...v práci jsme se dostali do reportu díky nyxu asi kvůli tomu i když ta stránka není aktivní (mám jiné otevřené i jiné okno či do konce pracuju :)) , tak nyx.cz posílá "něco" dá se to vypnout?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREATDRAKE:
    ikonku navic, podminku navic, pridani WTF faktoru pro ty co to tu nebudou cist...

    muj navrh taky nepocita s novym atributem jen chce aby se zpracovavalo NULL. neni to ani prasarna ani se nesaha do viditelne aplikacni logiky.

    divek stejne nase pindy jsou k nicemu pokud NYX nebude chtit a mirou ignorace asi nechce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam