• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: tam je asi k nicemu, ne?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    v globalni vyhledavani prispevku neni hodnoceni (plusy/minusy) schvalne, nebo treba jednou pribude?
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: Tak opravdu nevím. V jedné diskuzy tu samou osobu přidám a napíšet, že byla úspěšně přidána do seznamu a v druhé mě to prostě hodí zpět do diskuze a né na stránku s pravy, jako v předchozím případě.
    NYX
    NYX --- ---
    SVORO: afaik neni
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: Aha a není nějak omezen počet, lidi kteří mužou být v privátní diskuzy protože jsem zjistil, že v jedné to jde a další ne.
    NYX
    NYX --- ---
    SVORO: melo by to jit
    SVORO
    SVORO --- ---
    Funguje přidávání lidi do seznam s pravam v privátních diskuzých? nějak mi to od pádu nefunguje... :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ROENICK: Jojo, dela mi to to same :) Ale je patek, takze pekne chlastat a neprudit adminy!
    NYX
    NYX --- ---
    ale no tak nekazte mi den, ja si zrovna rikam, ze ted mi snad uz vsechno spravne funguje a nepada...TUK TUK :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    GREATDRAKE: to znam :) kazdopadne ted proste nyx obcas "neprijme" prispevek vubec.. a je jedno jestli to "odeslat" zmacknes znova po 10s nebo po peti minutach. Driv z toho vznikl dablpost, kdyz byl clovek nedockavej a poslal to dvakrat
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ROENICK:
    ALESH:
    Round-trip delay time - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Round-trip_delay_time
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    zajimavy je, ze clovek obcas da odeslat prispevek, nic se nestane, odeslu ho za chvili znova a je odeslanej jen jednou. Obcas kdyz nyx vytuhaval a clovek dvakrat odeslal odeslalo se dvakrat... ted jen jednou :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: jo, taky doufam.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: aha, jasne - dekuji :) Byla to fajnova funkce, tak snad se vrati :)
    NYX
    NYX --- ---
    ROENICK: ted je to off pro vsechny s tim novym prepisem...ale snad jsem konecne odhalil pricinu, proc to tak padalo (respektive nasel jsem workaround)...a az bude jasne, ze to drzi, zkusim zas nejakou vyvojovou vetev, kde by melo jit tohle zase udelat.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ROENICK: ook, takze nejsem sam - to mi staci :) Tak mozna to souvisi s tim upgradem systemu. Dik :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: Vim, ze ted po pondelnim vypadku NYX psal, ze nefunguje snad pouze chat, tak mozna je to souvislost - i kdyz toho by si asi nekdo vsimnul driv ne ja :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ADMIX: kdyz o tom mluvis tak jsem tu fci poslednich par dni nevidel, takze je to asi off po tom vypadku...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ROENICK: Ja prave premiovku letos poprve mam, a proto si za sve tvrde penize zadam kvalitni sluzbu! :D
    Nicmene, vazneji - vpravo dole se mi normalne ukazuje, kdyz nekdo paleckuje nebo odpovi na muj prispevek, ale neukaze se to v te dane diskusi ( [+1 ...] v titulku), tak jsem nevedel, jestli je tohle konkretni zrusene, nebo jestli se mi zase rozbila opera :) To oznamovani novych prispevku jsem cetl, predpokladal jsem prave, ze je to svazane dohromady (tedy ukaze se +1 v titulku + se objevi notifikace vpravo dole).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam