• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    BOBESH: i kdyz ted koukam, ze IE7 fakt pada...zvlastni :) neco jsem pridaval do css, tak to zkusim zas dat pryc, jestli to pomuze.
    NYX
    NYX --- ---
    BOBESH: ne, v tomhle smeru se nic nemenilo. cas na zmenu prohlizece kazdopadne :)
    WITCHIE: taky nic nevidim
    WITCHIE: je tu jeste nekdo dalsi, komu se tohle deje?
    CRAZY_IVAN: to je v poradku.
    HARVIE: tak to nekdy nech nesmazane, at se na to mohu podivat.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ta RSS ctecka je vubec nejaka rozpadla... treba z wordpressu mi to nacita clanky nekolikrat a navic este nejaky nesmysly. mozna by to chtelo kontrolovat RSS prispevky podle URL a ne podle IDcka, aby se tam nedostaly vickrat. ono sice za to asi muze wordpress (casto rozbijou i uplne jednoduchy veci), na druhou stranu je to relativne rozsirena publikacni platforma a asi by stalo za to ji trochu ustoupit a prizpusobit se jak bugum ve wrdpressu, tak bugum v youtube.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Hele, neni nějakej mrtvej server, co zpracovává ajaxy?

    http://o8.nyx.cz:8080/
    http://o5.nyx.cz:8080/
    http://o1.nyx.cz:8080/

    http://xx.nyx.cz:8080/activity?id=XOXOXO

    hází timeout dle firebugu
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    hm a ted znova ten puvodni error - hlaska FF:

    Chyba pri nacitani stranky
    Chyba kódování obsahu

    Stránka, kterou se snažíte načíst, nemůže být zobrazena, jelikož server používá neplatný či nepodporovaný způsob komprimace dat. Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.

    * Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    prilozila jsem v predchozim postu jpg jako soubor, ale nic nevidim, je to normalni? :/
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    tak ted se mi pro zmenu zobrazuji kusy jednoho klubu ([ KLUB FOTEK DETI...vashe, cizi, profesionalnich fotografu, amateuru, cernobile, barevne ] ) takto:


    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Chtel sem se zeptat. Neprobeh nakej podivnej update? Poprve po sesti letech mi v praci nejde nyx a to dost divokym zpusobem. Mame IE,kdyz do nej napisu adresu nyxu a dam entr,tak spadne cely IE okno. Zadna chybova hlaska nic. Netusi nekdo? Nemate s tim zkusenost?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NYX: nevim presne jake detaily mas na mysli, kazdopadne tohle je jedine co si pamatuju; uz se to znova nestalo a nic jsem neukladala tak bohuzel nemuzu ani dohledat
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: najeke detaily krome tohohle?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Dnes mi uz nekolikrat hodil FF misto nacteni stranky error: "chyba kodovani obsahu". Pri pokusu odeslani prispevku, pri kliknuti na sledovane, aj.
    NYX
    NYX --- ---
    PETRPEDROS: posli mi tu ikonku, co se snazis nahrat do posty, ja to zkusim
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj mam takovy maly problem s ikonou. Je tam vyberte část obrázku na ikonku vyberu uložím a nic... Dělám něco špatně já nebo to opravdu nejde?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NIXIMOR: To se svede na chybu u nich v prohlizeci :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    NYX: Zadavateli reklamy by vadit mohl :)
    NYX
    NYX --- ---
    to se deje kdyz je nejaky problem s JS, coz se obcas holt stane.

    aby se stranky nacitaly a zobrazovaly co nejrychleji, pridava se veskery JS az uplne na konec stranky...nektere reklamni systemy (ok, skoro vsechny :-)) pritom pouzivaji prasacky document.write, takze zatim nejlepsi reseni, na ktere jsem prisel, je zapsat to tam do nejakeho divu a ten nasledne presunout aby se kryl s placeholderem na reklamu, ktery je umisteny nahore v hlavicce. pokud nekde udelam chybu v JS, tak se samozrejme nic nepresouva a zustane to na puvodni pozici na konci stranky.

    ted naposledy jsem snad jen zapomnel zmenit parametr u js, tj. se nekterym lidem pouzila stara verze z cache, ktera kolidovala s JS primo ve strance.

    ale ono snad nejde o nic klicoveho, banner vlevo dole asi nikomu nevadi :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ERNEST_GASKIN: to se mi taky občas stává . -chrome,opera
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    NYX: u me je to v poradku, dik zaopravu, tohle me fakt vytacelo =)
    ERNEST_GASKIN
    ERNEST_GASKIN --- ---
    NYX: to nevím co je, nicméně baner už se osmělil.
    NYX
    NYX --- ---
    ERNEST_GASKIN: neco v error konzoli?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam