• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: nemate jine nez 100% zvetseni? mam neco takoveho hlasene, tak at vim, ze jde o to same.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    VXP: mam identickej problem akorat v Ironu. už pár dní se mi nezobrazuje video, ale jen zvuk a misto náhledu videa je tam prázdné místo.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: to --- znamena, ze inzerat uz neni - zaroven se smaze ten prispevek, tj. kdyz refreshnes stranku, uz tam nebude :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ted jsem vlezl do klubu jednoho z trziste a byly tam dva nove prispevky obsahujici jen "- - -".

    co to?
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: musel jsem prepsat vsechny ty realtime funkce na jiny system a zatim tohle nejde udelat...az to pujde, zas se to vrati
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    dotaz, mozna jsem neco prehledl, ale uz nejakou dobu se mi v otevrenem foru nezobrabuje ten vyskakovaci panel, kdyz pribude nejaky prispevek. Drive to fungovalo a ted uz ne - bylo to zruseno z "vykonnostnich duvodu", nebo je to uz jen u premium uctu, nebo je to nekaky bug v Opere?
    BURAN
    BURAN --- ---
    HASH: vetsinou tak ze v menu "Záložky" kliknu na NYX :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ked je ziadost na zalozenie klubu tak sa da hlasovat pro/proti s tym, ze tam dole vidim "hodnotenie". ked odhlasujem tak uz hodnotenie nevidim, nemalo by to byt skor naopak? alebo idealne zobrazovat v oboch pripadoch?
    HASH
    HASH --- ---
    BURAN: jakym zpusobem se vracis na uvodni stranku?
    BURAN
    BURAN --- ---
    NYX: no kdyz uz se kvuli tomu neozvu tak je to OK, si? :)
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: tak dej vedet, jestli to ted uz bude lepsi...jsem to netestoval ;-)
    BURAN
    BURAN --- ---
    NYX: no chova se to takhle opruzne az posledni dobou. bohuzel nejsem schopen rict jak dlouho uz to trva. tyden minimalne.
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: no tohle je cachovane a snad vzdycky bylo, ne? ale zkusil jsem to tam dodelat, ze kdyz je novy komentar, vyprazdni se ta cache a melo by to zmizet.
    BURAN
    BURAN --- ---
    na uvodni strance se mi u udalosti zlobi status NOVE, vlezu do udalosti, prectu novy prispevky, a kdyz se vratim na uvodni stranku tak tam to cervene "NOVE" porad visi...

    takhle se tam podivam treba 5x kdo tam co novyho napsal a on tam pritom nikdo nic nenapsal...

    uz to trva nejakou dobu.
    NYX
    NYX --- ---
    tak tohle nastesti ja resit nemusim :-) ale vypada to, ze uz jede, asi jen nejaky restart...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SKAFF: dej to do kudlanky :)
    NYX
    NYX --- ---
    CLAVEN: no postupne jednotlive problemy resim, tak snad se to casem spravi.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    CLAVEN: Nyx je narozdil od Trippieho proflaklej, znenadani vypnout server by znamenalo konec prochazek venku bez ozbrojene eskorty :)
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NYX: hlasim,ze nyni vse ok! diky!! ;)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    nj, za posledný mesiac bol Nyx viac dole jak za posledných 5 rokov.

    nejaká šanca, že to nebude pokračovať?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam